reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Góralka trzymasz się jakoś?
My już 9 dni po terminie i cisza....u ciebie 8 i też cisza?
Jak się miewasz psychicznie?
Bo ja troszku od zmysłów odchodzę....nic nie pomogło ......ani mąż ani sprzątanie, robienie km na spacerze, wchodzenie po schodach....poprostu nic!!!
może my za twarde dziewuchy jesteśmy?
może powinnyśmy troszkę pomarudzić i może będą efekty?co ty na to Góralko??
 
reklama
Lepiej czekać w spokoju w domku, bo ja po dniu w szpitalu mam dość, się napatrzyłam, najpierw na porodówce potem na patologii. :baffled:
Mój termin jeszcze nie minął i mogę jeszcze sobie czekać, tylko za wszczu mnie gin nastraszył że przed terminem urodzę. Rozwarcie takie samo, skurcze przepowiadające póki co ucichły.
 
szpital traktuję jak ostateczność, ale w 10 dniu po terminie to już chyba nie mam co robić scen, schowam swoje lęki w kieszeń i dla dobra dzieciaczka dam się położyć na oddział, tam może zrobią mi badania, których odmawiał mi gin i sprawdzą czy wszystko jest ok
 
Dorotka dlaczego nastraszył? Teraz to już dzidziś donoszony, jeśli zechce sie urodzić przed terminem to chyba dobrze.
 
kurcze mi tez gin tak mowil a co juz tylko 3 dni a u mnie cisza nic a nic sie nie dzieje nawet skurcze zanikly wazne ze malego czuje a wczoraj sluchalam serduszka moze niektorym uda sie urodzic dokladnie w dzien terminu zaliczymy sie do tych 5 % moze by sobie wmowic ze napewno to bedzie np jutro i intensywnie o tym myslec moze to cos da
 
ja tak nie moglam sie doczekac i jak na szpilkach siedzialam i tez robilam to co wy spacery chodzenie po schodach wszystko a niunia sama sobie wybrala termin, wiem ze latwo mi mowic bo juz jestem po ale trzymam za was mocno kciuki aby sie juz zaczelo buziaczki
 
Majeczko ale sliczna fotka w nicku!!!!
i wlasnie chyab o to chodzi ze oni tam wiedza co i kiedy u nas seksy dlugie spacery i nic Malemu sie przestalo spieszyc tak jak tydzien temu myslalam ze to juz tu i teraz to tak mam jak Ewa skurcze ustaly disiaj spalam jak zabita cala noc!! i w dzien tez cisza!! pozadki w domku skonczone i co ja teraz biedactwo bede robic???:no:
 
Lucyann ja już z nudów zaczełąm ogladać seriale brazylijskie....
I nadal czekam......jutro już 10 dni po terminie......
10 miesiecy w ciąży...!!!
 
Ibi wiesz jakis miesiac temu to chcialam byc nawet 20m-cy w ciazy ale teraz to juz mi sie nie chce chce MAlenstwo chce nie spac w nocy che go nakarmic cycem i chce byc juz mama tego malego Nicponia!!!:-)
 
reklama
ha ha lucyann- gwarantuję że tak będzie ja nie spałam pierwsze dwa dni ani trochę, ale teraz już po tygodniu jest super, i zaczynam ze wszystkim nadążać ha ha, mąż jest ze mną jeszcze tydz i jest bardzo fajnie
 
Do góry