reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

marcia oby tym razem było lepiej. i niech będzie synek :)
akeake no właśnie gdzie ty te kg chowasz? sprzedaj patent jak je chować żeby nie było widać :D a sukieneczka śliczna :)
Pietrucha trzymam kciuki już dzisiaj by wszystko było ok.

Ja dzisiaj się umówiłam na kolejne zwykłe usg. Jakoś te ostatnie mnie satysfakcjonuje. W ciągu 15 min żeby wszystko posprawdzać?? Czy wszystko jest dobrze? Dla mnie to trochę zbyt szybko poszło.:angry: No i nic zbytnio nie widziałam bo lekarz tak odwrócił ekran że bardziej mąż widział jak ja :p Poza tym chciałabym jakieś zdjęcie maluszka, a ostatnio to dostaliśmy zdjęcie..... móżdżka w powiększeniu :p
 
reklama
hardcoremuffin, ale pieknie wygladalas!! sliczna jestes:)

Dzieki dziewczyny za komplementy, moze jakos tak tylko na tej focie wyszlam bo jednak to 96 kilo zywej wagi :p Z przodu moze wygladam ok,gorzej z boku ;D Co do kiecy to na razie kicha.. Bylam u ciotki, tej sukienki przerobic sie nie da niestety i szyjemy nowa podobna mam nadzieje, z tamtej najwyzej sie uratuje rekawki. Tak to jest jak ktos fachowym okiem spojrzy,i np dekolt ma jakiestam zaszewki ktorych sie nie da inaczej zrobic i sie do mojego biustu nie dopasuje. Troche jestem zla,bo nie wiem czy ciotka zalapala o co mi chodzi..dzis jade na przymiarke "foremki" z jakiegos wykroju innego, zobaczymy jak to bedzie wygladac,ale sie martwie bo zawracam jej glowe i mi glupio bedzie mowic ze costam mi nie pasi :(

Poza tym mam nerwa bo stanik od brafitterki za prawie 200zl ktory w przymierzalni byl super itd,to przy probie dluzszego noszenia strasznie mnie obcieraja ramiaczka,i chyba je obszyje czyms nie drapiacym bo nie wyrobie tyle godzin :(

I mamy juz dogadana restauracje i wycene.. z budzetem wyjdziemy na styk, bo nas alkohol zruinowal :p Ale jakos to bedzie, zaczynaja nam sie przedslubne koszmary :p I kupilismy Mojemu garniak i buty :D Zazdroszcze mu ze ma juz w co sie ubrac a u mnie wielka niewiadoma.

Z rzeczy w temacie, to mnie wysypaly pryszcze,tempka wysoko, pobolewa brzuch wiec mam nadzieje ze owu byla, w czwartek mam plan isc do gina,zobaczymy co z tego wyjdzie.

Trzymajcie sie :)
 
Matkozcorka, ale hard core... Tym bardziej twierdze ze jakby nam tak slub, to po cichutku, bez szumu i zupelnie po swojemu. Szalu bym dostala z takimi przygotowaniami.

Za to dostalam @. Pierwsza po poronieniu, grzecznie na czas.
 
Jestem po przymiarce formy sukienki, zapowiada sie super i tak jak chcialam :D mam nadzieje ze juz reszta pojdzie gladko i calosc wyjdzie fajnie. kurde,ciezar z serca ;D i kupilam drugie buty,bo do pierwszych nie bylam przekonana, a dzis znalazlam wymarzone i super wygodne :) Eh,moze to *******y ale sie czuje mega szczesliwa teraz ;) Oby tylko wizyta u gina tego nie popsula w czwartek :( Trzymajcie kciuki zeby sie okazalo ze z moimi jajnikami juz lepiej, i zeby powiedzial ze sie moge starac mimo tych kamieni w woreczku.

Kłaczku, u nas pierwotnie w planie byl tylko obiad, ale stwierdzilismy ze to w sumie raz w zyciu wiec bedzie male przyjecie z tancami tylko dla najblizszych osob wiec powinno wszystko fajnie wyjsc. I te wszystkie przygotowania nawet tak fajnie nastrajają, i ten nasz wspolny stresik nas do siebie jeszcze bardziej zbliza :)
 
Aaale cisza ;) Ja zajrzalam prosic o trzymanie jutro kciukow za udana wizyte u gina, zeby chociaz powiedzial czy owu byla czy nie bo na fasolke nie licze.

Poza tym strasznie slaba jakas jestem,dzis rano wstalam a potem musialam odespac do 13 bo mnie zmorzyl sen ;P Ale to chyba przez te pogode, wiosna idzie,bo na podworku lata nam mnostwo jakis durnych muszek :wściekła/y:

Trzymajcie sie i piszcie co u Was! :)
 
hej kobietki! ja juz powczorajszej wizycie u gina, okazalo sie ze bedzie drugi chlopczyk, lekarz powiedzial ze na 100% , a tak liczylismy tzn bardziej maz na corcie, ja jyz od jakiegos czasu mialam przeczucie ze to drugi synus bedzie!!!najwazniejsze ze dzidzia zdrowa!!!teraz mamy problem bo miala byc Julka a dla chlopczyka nie mielismy imenia, choc zastanawiamy sie miedzy trzema imionami: Alan, Xavier, Brayan, a moze wy kochane cos podpowiecie?....moze wy macie jakies fajne imionka???a tak z nowosci to znowy prawie 2 kg w dol, w sumie juz prawie 7. akae
 
reklama
cos mi sie pochrzanilo i 2 wiadomosci wyszly.
akeake trzymam kciuki za wizyte, za fasolke, za sukienke i trzymam ogolnie kciukasy za wszystko i za was wszystkie!!! a to wczorajsza fotka mojego okruszka
20130409_174322.jpg
 

Załączniki

  • 20130409_174322.jpg
    20130409_174322.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 70
Do góry