reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
słodka mała :) brawo nadalka :))))

1341308432352.jpg
a to mój zbój :)
 
I jak tam pierwszy dzień w domku?? Jak było w szpitalu? Kurcze nie mogę się już Zuzi doczekać...
 
Hej dziewczyny, czy to wątek o pulchniutkich kobietkach i do tego w ciąży? Bo ja do takich należę:-) Jestem w 16tc i do przodu mam + 2kg tylko, że zaczynałam od wagi 92kg. Boję się, że będę ważyła pod koniec tak dużo, że nie dam rady się ruszać. Pierwszą ciążę zaczęłam od wagi 60kg i zakończyłam na 92kg a teraz nie chcę przytyć znowu tak dużo. Co robicie jak dopadają was zachcianki i głód???:eek:
 
Hej dziewczyny, czy to wątek o pulchniutkich kobietkach i do tego w ciąży? Bo ja do takich należę

:-) Jestem w 16tc i do przodu mam + 2kg tylko, że zaczynałam od wagi 92kg. Boję się, że będę ważyła pod koniec tak dużo, że nie dam rady się ruszać. Pierwszą ciążę zaczęłam od wagi 60kg i zakończyłam na 92kg a teraz nie chcę przytyć znowu tak dużo. Co robicie jak dopadają was zachcianki i głód???:eek:

jemy
:-DWitaj wśród tych większych mamusiek, gratuluje drugiej ciąży:) a tak serio ja cala ciaze jadlam dosc zdrowo... duzo warzyw i owocow, dużo piłam wody.. a słodkosci i fast foody sporadycznie i i tak przytyłam sporo... moge zapobiegawczo zalecic ruch, ale tego pewnie masz sporo skoro masz juz jednego dzieciaczka:) pochwal sie, w jakim wieku?synek czy córcia?
 
emnaai dziękuję za miłe przywitanie a córka moja ma już 12 lat i ruchu przy niej to ja zbytni nie mam, rozumiesz - nastolatka;-)
Też staram się jeść warzywa i owoce ale zachcianki czasem mam takie dziwne, że uhhh. Słodycze mnie odrzucają więć oby tak pozostało.:-)
Widzę na suwaczku, że rozwiązanie tuż,tuż. Kiedy termin i jaka płeć?
 
emnaai dziękuję za miłe przywitanie a córka moja ma już 12 lat i ruchu przy niej to ja zbytni nie mam, rozumiesz - nastolatka;-)
Też staram się jeść warzywa i owoce ale zachcianki czasem mam takie dziwne, że uhhh. Słodycze mnie odrzucają więć oby tak pozostało.:-)
Widzę na suwaczku, że rozwiązanie tuż,tuż. Kiedy termin i jaka płeć?
a jakie dziwne zachcianki miewasz?:) ja całą zimę na chłodnikach leciałam(mróz a ja na zimno) i po nocach śniły mi się czereśnie, śliwki i inne owoce których nie sposób było kupić zimą:)
U mnie rozwiązanie we wtorek przez cesarke, bo mały uparciuch się nie odwórcił i dupcią na świat się pcha:)
no i będzie córeczka- Sara:-D a Ty co u siebie obstawiasz?
 
reklama
emnaai ja ciagle mam ochotę na śledzie w occie, które zagryzam brzoskwiniami, pomidory codziennie też muszę zjeść.
Ja córkę urodziałm przez cesarkę i mam nadzieję, że tym razem już będzie siłami natury. Wika też miała ułożenie pośladkowe i dlatego wylądowałam na stole. Jak samopoczucie przed wtorkiem?
Ja obstawiam synka jak i cała moja rodzinka:-)
 
Do góry