reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

piękny szczeniak! ja też mam w domu jeszcze szczeniaka goldena ;) co prawda za 3 tyg. skończy rok i jest już gigantyczny - waży ponad 30 kg:p a jest chudziutki:) ale to najsłodszy pies na świecie! bardzo dobry wybór! tylko przygotujcie się na rewelacje żołądkowe, bo one niestety mają bardzo wrażliwy żołądek - ale polecam węgiel ;)
 
reklama
ooo.. marta87 super - a czy w ramach tego, że masz goldi mogę na priv wysłac ci parę pytań ? bo chcemy sie jak najlepeij przygotować do pierwszysch dni i w ogóle a im bardziej rozważamy różne problemy tym bardziej robimy sie zieleni :eek:
 
Czy u Ciebie też zwracają uwagę na datę urodzenia w każdym urzędzie?;>

nie wszędzie ale przeważnie tak i zawsze jak podaje to czekam i jestem przygotowana na komentarz - weszło mi to już w życie i po pewnym czasie już przestało przeszkadzać. Czasem to nawet dziwnie się czuje jak ktoś nie zapyta, nie podśmieje się, że niezły prezent Mikołaj przyniósł rodzicom czy takie tam.

Poza tym data urodzenia 24.12 dziwnym trafem przychodzi u nas z pokolenia na pokolenie :-)

moja babcia urodziła się 24.12, mój tata i ja - chciałbym to kontynuować ale ciężko jest tak wycelować. Mój jeden z dwóch braci też mało co nie urodził się 24.12 ( urodził się 26.12). Moja siostra rodziła też niedawno syna i sie śmieliśmy że może jej się uda ale niestety 17.12.
 
no laseczki to widze same 18stki na forum:-D:-D

śliczne te pisiaki masz, matko zakochalam sie :-D

ja mam amstafa i wazy kolo 30kg moze nawet nei dobija do tej cyfry. mamy suczke na imie ma ,,tigra'' i ma 6lat:-)


e20897f7aa.jpeg
 
Ainhoa, ja mialam zwykle butelki, tylko z "wentylkiem" wpuszczajacym powietrze. W smoczku taki jest. Pierwsza to byla mala z Aventu, teraz mam z Tommee wlasnie i nie widze problemu z kolka. Mysle ze to pic na wode. Wentylek jest o tyle dobry, ze maluch nie umie wpuszczac powietrza i wciaga smoka do butelki, reszta to chyba sciema. Tak, mozna podawac kaszke z butli - robi sie rzadsza po prostu, tak zeby wciekla do smoczka. Kiedy zaczyna sie zageszczac mleko, dziecko zwykle jeszcze nie radzi sobie lyzeczka - ma odruch wypychania z buzi wszystkiego czego nie zasysa. Inna sprawa, ze nie uwazam tych slodzonych i dosmaczanych kaszek za cos dobrego - Karolowi podawalam bardzo odsiana make razowa, teraz grysik lub razowka. Kaszki od czasu do czasu "dla odmiany" i "bo sa".;-) I juz ma swoje ulubione i takie ktore mu nie smakuja.

Oooo... Madzialenka, ale masz "morderce" w domu...:-D Fajna!
 
dzewelajna- słodki piesio ;)

Ja też kupiłam butelki z Aventy, byly dwie w komplecie mniejsza i większa, ciekawe czy zadadzą egzamin przy karmieniu.
kłaczek u Was w UK pewnie też jest taki supermarket ALDIk?(byc może zle napisałam) i tam ostatnio były smoczki z Tomme Tippee za niecałe 2 funty przecenione (dwie szt) ;P a u nas w PL kupiłam za ok 18 zł ;| co za zdzierstwo :p

a czy ktoś słyszał coś na temat tego, że kosmetyki z Jonson Baby uczulają dzieci?;O nie dość, że gdzieś na forum już o tym czytałam to jeszcze ostatnio znajoma mi mowiła ze Jonson strasznie uczulaja... ;| a już kupiłam kilka rzeczy tej firmy m.in chusteczki do dupki dla Jaśka i zastanawiam się czy jak dziecko sie urodzi to wypróbować ich czy może od razu kupić jakieś inne? Co myslicie..?
 
reklama
Lolcia, jest Aldik, ja do niego nie zagladam bo daleko i nie po drodze. Ostatnio za smoczki Tommee, do butelek, placilam po 2 funty za dwupak w Tesco - promocja byla. Normalnie kosztuja 4 funty.
Tak, slyszalam ze po J&J bywaja uczulenia. W sumie mozesz sprobowac - uczuli albo nie - w razie czego zmienisz. Ja uzywam "niemarkowych" kosmetkow - do pupy na poczatku uzywalam polskiego Linomagu - polecam - do kapieli mydelko zwykle, nie pachnace delikatne, do pudrowania paszek i szyjki zasypka z Rossmanna. Nie uzywam plynow do kapieli, szamponow, itd. Teraz do pupy mam krem w olejem rycynowym - funta za duze pudelko, a jest bardzo dobry.
 
Do góry