reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej Laseczki, dziękuję za miłe przywitanie:-)
dzewelajna trzymam &&&&&&&&& i będę sie modłiła aby Ci sie udało.
emnaai jeszcze wypiłam wodę z ogórków konserwowych, wiem, że to niezdrowe ale nie mogę się powstrzymać:zawstydzona/y: Spróbuj zrobić sobie okłady na stopy albo na kilka sekund wkładać do lodowatej wody. Mi to pomagało. Trzymam kciuki za jutro. O której godzinie masz cc?

marta87 gratuluję wspaniałych wyników i dużego już Maluszka. Ja tez miałlam usg w 12tc i jego dł. 7,1 cm:-)
 
reklama
hej dziewczynki!
mnie jakiś czas nie było, bo miałam problemy z internetem,ale już was nadrobiłam.
Serdecznie gratuluję pięknych dzieciaczków, to naprawde super,że są już z wami :)
Witam nowe mamusie, widzę,że pojawiają się takie w okolicach mojego terminu :-) ja mam na 31.grudnia, będzie ,,wystrzałowy'' sylwester :szok: hehe
Ostatnio byłam na badaniu i wszystko było ok, maluszek ma dobrą przezierność i ładnie podskakiwał, a i jeszcze powiem wam w tajemnicy...chyba będzie chłopak, ale ciiiiichoooo.... :tak: nie zapeszajmy :-D
 
Witajcie Forumowiczki!:tak:

Najpierw przeglądałam pod-forum "staramy się", bo miałam obsesję, że skoro w dzisiejszych czasach o ciążę nie tak łatwo, to i nam to trochę zajmie, a tu - proszę - mamy termin na 22 stycznia 2013 r. Czuję się dobrze, nie wymiotowałam, troszkę mnie mdliło, a teraz cierpię na bóle głowy. Jestem w połowie 12 tc. i w najbliższy piątek idziemy na usg genetyczne. Ja marzę o dziewczynce, a mój ślubny o chłopczyku. Ciekawe.... Strasznie chciałabym wiedzieć, co się urodzi!

Przed ciążą byłam otyła więc obawiam się, że mój ciążowy brzuszek będzie się ukrywał w zwałkach tłuszczyku... Ciekawe...

Dodam jeszcze, że lubię Was czytać i od dłuższego czasu to robię, ale dopiero teraz przeczytałam wszystkie posty i postanowiłam do Was dołączyć ;):rofl2:

Pozdrawiam Was :))
 
Aga195 ja też jestem grudniówka i mam termin wg@ na 20/12 a wg usg 15/12:-)
Totka witam i też jestem puszysta, mój brzuch to 3/4 tłuszczu i reszta Maluszek ale sie nie przejmuję i Ty także nie powinnaś. Jak byłam w ciąży z córką to miałlam termin na 22 stycznia ale przenosiłam 4 dni.
 
Ile nowych ciężaróweczek tu jest:)

Dzisiaj mam lenia:) Miałam zamówić łóżeczko + pościel, ale darowałam sobie, bo i tak na razie nie ma gdzie tego wstawić...
 
nooo temacik nam się rozwija, jedne dziewczyny rodzą, a inne zaczynają swoją ciążową droge :-)
bulkaasia jesteśmy na prawie takim samym etapie, widać ci już brzuszek ciążowy? u mnie nie za bardzo...tak tylko troszke robi się twardszy i minimalnie większy pod pępkiem ;-) ale to nieważne, najważniejsze,żeby maluszek w środku był zdrowy
Totka witamy na pokładzie :-)
 
To ja jeszcze dodam, że byliśmy na usg w ubiegły czwartek, ale Malec miał wtedy 4,48 cm, a genetyczne usg robi się dopiero od 4,5 cm więc pani dr zaprosiła nas na najbliższy piątek. A ponadto, to nie było za wiele widać przez "powłoki tłuszczowe", czy jakoś tak nazwała to pani dr...

I wiecie, jak to jest - wierzy się, że wszystko będzie dobrze, jednak jakiś stres zawsze jest...

Pozdrawiam wszystkie mamuśki!
 
Ainhoo ;) moja kumpela doradza mi, żeby nie kupować łóżeczka, tylko na razie kołyskę, a później łóżeczko turystyczne...


Co o tym myślisz? ;-)
 
To ja jeszcze dodam, że byliśmy na usg w ubiegły czwartek, ale Malec miał wtedy 4,48 cm, a genetyczne usg robi się dopiero od 4,5 cm więc pani dr zaprosiła nas na najbliższy piątek. A ponadto, to nie było za wiele widać przez "powłoki tłuszczowe", czy jakoś tak nazwała to pani dr...

I wiecie, jak to jest - wierzy się, że wszystko będzie dobrze, jednak jakiś stres zawsze jest...

Pozdrawiam wszystkie mamuśki!

ja mialam genetyczne w 11 tc i maly mial wtedy 4,1cm. oczywiscie przezpochwowe. pozniej w 19 tc poszlismy prywatnie, przez brzucho bylo usg i obraz byl dobry takze glowa do gory :) jak jest dobry sprzet i wprawne oko to i obraz ladny :)
 
reklama
Aga brzuch już mam, zamieściłam nawet fotki na forum: Galeria brzuszków - Brzuszki Forumowiczek :-) A czujesz już ruchy? Ja tak, mam chyba piłkarza w środku;-)
Totka a Ty który tydzień?
 
Do góry