reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witam nową forumowiczkę:)
dziewczyny ale macie słodziutkie dziecinki ....mmmm.. nic tylko schrupać eeehhhh....

ja już wyczerpałam testy owulacyjne ehh..... jutro do apteki po kolejną paczuszkę. Jak do wtorku nic nie wyjdzie to ja nie wiem....
będzie git no nie dziewczyny ?
 
reklama
Witam nową forumowiczkę:)
dziewczyny ale macie słodziutkie dziecinki ....mmmm.. nic tylko schrupać eeehhhh....

ja już wyczerpałam testy owulacyjne ehh..... jutro do apteki po kolejną paczuszkę. Jak do wtorku nic nie wyjdzie to ja nie wiem....
będzie git no nie dziewczyny ?

Próbowałaś zamówić testy owulacyjne z allegro po 1 zł za 1 szt?:> Ja zamawiałam testy ciążowe z allegro:)
 
emnaai ja ciagle mam ochotę na śledzie w occie, które zagryzam brzoskwiniami, pomidory codziennie też muszę zjeść.
Ja córkę urodziałm przez cesarkę i mam nadzieję, że tym razem już będzie siłami natury. Wika też miała ułożenie pośladkowe i dlatego wylądowałam na stole. Jak samopoczucie przed wtorkiem?
Ja obstawiam synka jak i cała moja rodzinka:-)
Samopoczucie na razie dobre i bezstresowe... podejrzewam że zacznie się już w szpitalu lekka panika.. na razie mam tak nogi spuchniete że nie mam butów więc marzę żeby było już po!
Ja tez myslalam ze bedzie synek... wyszła coreczka:)
A Twoje zachcianki takie niezdrowe nie są.. no może ten ocet, ale w koncu go nie pijesz;-)
Witam nową forumowiczkę:)
dziewczyny ale macie słodziutkie dziecinki ....mmmm.. nic tylko schrupać eeehhhh....

ja już wyczerpałam testy owulacyjne ehh..... jutro do apteki po kolejną paczuszkę. Jak do wtorku nic nie wyjdzie to ja nie wiem....
będzie git no nie dziewczyny ?
pewnie ze tak!!:-D
 
emnaai, a Ty jak sie czujesz przedwtorkowo? to co mnie pociaga w cesarce, to ze mozna ja ZAPLANOWAC. najbardziej sie teraz boje ze nie wiem kiedy i jak sie zacznie....

december
, chlopak cud miód!

dzewelajna, bedzie dobrze, same kciuki masz od nas ;) &&&&&&&&

no i witamy na forum nowa mamuske ;)
 
witam z samego rana!
wczoraj miałam usg - Maluch jest większy niż powinien :) termin przesunął mi się na 14.01. - Mały/Mała ma już 7 cm, serducho bije 161/minutę, przezierność w normie, stópki mają 9 mm:) jestem przeszczęśliwa!:)pani doktor mnie pochwaliła - wszystkie badani w normie, nadal trochę chudnę więc jest super!
 
reklama
Do góry