reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

w Angielskim Tesco Sudocrem kupiłam chyba za 4 albo 5 funtów wielkie opakowanie 500g, po mimo że ma długą datę ważności takiego wielkiego pudła na pewno nie zużyje, ale kupiłam bo był w cenie :D poza tym już wracałam do domu do PL także kupiłam :D generalnie to chce używać kosmetyków z Ziaji, ale właśnie pare rzeczy z Jonsona kupiłam ;| Masz rację spróbuje używać tych rzeczy, a jak uczulą to poprostu odstawię.
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja nie wiem czemu ale kupilam antykolkowe LOVI 2x150ml. zobaczymy, jak sie sprawdza. chcialam Canpol ale nie bylo. jeszcze chce kupic 2x260ml, ale nie wiem jakiej firmy.

dowiedzialam sie dzis ze przytylam 2,7kg. czuje sie jak wielki wieloryb, moby dick normalnie. no i polozna mi truje ciagle o tej wadze... :-(
 
*martusia*, 2,7 w calej ciazy?? To nie jest duzo jeszcze. A polozna truje bo jak masz nadwage/otylosc to jest to dla niej potencjalny problem. Spoko - mnie dopiero bedzie truc!:-D Ja mam butelki 260 z Tommee Tippee, ale chyba praktyczniej jest kupowac te same co male - smoczki zwykle pasuja i nie ma zabawy w "zostaly mi smoczki". Zrobilam blad majac male z Aventu a duze z Tommee - trzeba sie bylo trzymac jednej bajki.
 
*martusia*, 2,7 w calej ciazy?? To nie jest duzo jeszcze. A polozna truje bo jak masz nadwage/otylosc to jest to dla niej potencjalny problem. Spoko - mnie dopiero bedzie truc!:-D Ja mam butelki 260 z Tommee Tippee, ale chyba praktyczniej jest kupowac te same co male - smoczki zwykle pasuja i nie ma zabawy w "zostaly mi smoczki". Zrobilam blad majac male z Aventu a duze z Tommee - trzeba sie bylo trzymac jednej bajki.


no teraz duze tez kupie LOVI. a tak do tego etapu ciazy mam 2,7 kg na plusie a dlatego ze najpierw schudlam ponad 6 kg przez mdlosci, wymioty i malo co moglam zjesc bo zaraz zwrot. wedlug wagi z karty ciazy to wlasnie 2,7. ale schizuje ze mi dziec malo wazy bo tylko 600g...ale caly i zdrowy.
 
*martusia*, nie kazde dziecko rodzi sie duze, a pociesze cie, ze male dzieci szybciej przybieraja, lepiej rosna i zwykle sa aktywniejsze ruchowo. Nie schizuj, maluch ma czas zeby urosnac.
Nadalka, slodka kruszynka...
 
nadalka- malutka jest przecudna ;*


Wrr ale dziś ciepło.
A co do wagi to już gdzieś wcześniej pisałam, ze już mam +10 ;| nie wiem jak ja to zgubię ;| i to jest dopiero straszneee !
 
reklama
Do góry