reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, zastanawiałyście się nad zakupem leżaczka - bujaczka? Ja sobie tak myślę, że może skusić się na zakup tego cudeńka, można dziecko w każdym pomieszczeniu w domu ustawić, np. w kuchni robiąc sobie śniadanie, czy ustawić na balkonie itp.
 
reklama
taki lezaczek jest jedna z najbardziej przydatnych ponadprogramowych rzeczy podobno. dziec lubi obserwowac mame, stawiasz takiego chocby na stole w kuchni i performujesz przy obiedzie ;)
 
Tak, lezaczek jest niezbednie niezbedny. U mnie zdecydowanie najlepszy jest taki na gietkich pretach, na ktorym dziec sam sie buja fajtajac nozkami. "Trzesidupki" nie uzywam. Taki lezaczek stawialam sobie w kuchni na blacie i gadalm do mlodego opowiadajac przewaznie o tym co robie (potrafie juz pol godziny gadac o obieraniu kartofli) i co bede robic, a maly sie przygladal i bylo ok.
 
Ja leżaczka-bujaczka nie miałam za to miałam nosidełk/fotelik samochodowy, który miał blokadę na dole i jak się odblokowało, to można było bujać maleństwo. Z tym nosidełkiem tak jak kłaczek chodziłam po domu z moimi dzieciaczkami np. w kuchni robiąc obiad, w łazience robiąc pranie, itp.
 
a ja po wizycie na IP dziś i wzorowym ktg, w poniedziałek idę na 8.00 na czczo na oddział - będziemy wywoływać Borsa :)

to jutro trzymam kciuki &&&&

Ojoj... fajnie, ale przed wywoływaniem mógłby się sam pokwapić i na świat wypchać:) to już tak niedługo... wspaniale i po cichu zazdraszczam, bo przez ostatnie dwa dni ciąża daje już mi popalić porządnie..

nie marudź :-p
 
Ja mam już zakupiony taki leżaczek:

lezaczek_zielony_2.jpg
Kupiłam go ze względu na to że wydaje mi się, że kolorowe świecidełka bardziej zainteresują dziecię:D,
 
reklama
Do góry