reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama

Moja sąsiadka wystawiła taki na allegro za 130 zł, oczywiście proponowała mi sprzedaż po niższej cenie, ale ja stwierdziłam, że wolę taki leżaczek na wygiętym pręcie, jaki ma Ainhoa, bo to słodko wygląda, jak dziecko fajta nóżkami i tym samym wprawia bujaczek w ruch:-D:tak:

Do mnie przed chwilą zawitało dwóch kurierów, jeden przyniósł fotelik samochodowy do kupionego wcześniej wózka a drugi łóżeczko z wyposażeniem. Fotelik super, łóżeczka nie ruszam, czekam aż mąż wróci z pracy i zabieramy się za składanie, montowanie półki ściennej i lampki. Pościel bardzo mi się podoba, zielona w białą łączkę z dużym misiem na froncie!!!! :tak:

Wczoraj byliśmy na działce dziadków i narwaliśmy masę agrestu i resztkę truskawek. Zaraz zabieram się za robienie słoiczków dla Kajtka, zrobię mus agrestowo - truskawkowy, będzie doskonały na zimę. Już wcześniej zrobiłam same truskawki, wyszło mi 5 słoiczków (takich po przecierze pomidorowym:tak:).
 
czesc

umnie wszystko ok,bez wielkich zmian, ale wczoraj zakupilismy z moim T buteleczke 250ml z lovi. jest fajna :-)

nawet wanienki byly za 25zl w real'u ale nie bralismy jeszcze.

potem poslzismy na piwko i frytki, ja oczywiscie karmi:-)

december trzymam kciukaski choc pewnie świetnie sobie poradzicie:-)

ainhoa wczoraj ogladalam wlasnie takie bujaczki na allegro i zdecydowalismy ze kupimy cos takiego .

dziewczyny tak z innej beczki,

chcemy cos takiego sprawidz naszym rodzicowm na ,,podziekowanie'' w dniu ślubu. co otym myslicie??

a mamuśkom kwiaty oczywiscie:-)

Podziękowanie Podziękowania dla rodziców wesele (2428235606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Nasz lezaczek jest wlasnie taki jak Twoj, Ainhoa. Tzn. konstrukcyjnie bo "bajery" ma inne, ale ta podstawa i tez trzesidupka w wyposazeniu. Trzesidupki nie uzywalam w ogole, natomiast poza slodkim wygladem to samobujanie przez pocieche ma tez zastosowanie praktyczne - my mamy wolne rece.:-D

Karol mi dzis porozrabial z lekka - obudzil sie o 5:00 i byl glodny. NIe wiem czy to efekt wczorajszego basenu czy inne licho, ale zjadl i dospal prawie do 9:00. Milo z jego strony. Wczoraj pobil chyba swoj rekord - wcial 300ml przecieru marchwiowo-jablkowego z calym bananem domiksowanym. No, dzis za jakoscia poszla ILOSC...:-D
 
Mi się bardzo podobają te podziękowania, w tej sytuacji darowałabym sobie nawet kwiaty, ale to z oszczędności jednak (jestem z Poznania);p
Też o tym kiedyś myślałam i myślę nawet, że również zakupimy takie coś:)


Leżaczki na wygiętym pręcie mają też swoje wady - są tylko do 9 kg;/

Natomiast tego Fisher Price 1.jpgchciałam na samym początku, bo jest do 18 kg i ma kilka funkcji, między innymi jako krzesełko dla starszego dziecka:) Ale w ostateczności wygrały bajery z serii rainforest. Poza tym tamten leżaczek kupiłam używany za 115 zł z odbiorem osobistym hehe i jeszcze w kartonie jest:)

Podoba mi się też coś takiego:

Tiny Love Leżaczek Bujaczek Łóżeczko 3w1 + GRATISY (2415296145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Podoba mi się to, że zastępuje łóżeczko turystyczne na jakiś okres czasu:)

A któraś z Was ma huśtawkę na prąd? Tą od +0... Też ją chciałam, podobają mi się Fisher Price.

T4522_d_3.jpge05b0309404e61d3bbcc7412a5d3d3a2.jpg

Ciekawe jak tam december... Też chciałabym już zobaczyć tą kochaną małą osóbkę, która tak mi się wierci w brzuszku słodko...

Rozpoczynamy 32 tydzień...
 
Leżaczki na wygiętym pręcie mają też swoje wady - są tylko do 9 kg;/
Te hustawki tez sa do 9kg... Jak planujesz wieksze dziecko, to hustawki 3w1 - czyli krzeselko podwieszane do hustawki - one maja wiekszy udzwig. No, w sumie normalne dziecko to juz jak ma te 9kg to siedzi i lezaczek mu potrzebny jak kolczyk w nosie... Normalne dziecko - Karol juz do lezaczka nie bardzo. Miesci sie, ale biedny lezaczek zupelnie pod moim dzieckiem oklapa i maly niemal tylkiem po ziemi szoruje.:-D
 
Wiem, wiem, że one też są do 9 kg dlatego też sobie daruję kupno tej huśtawki:) Pomyślimy może o huśtawce o takiej:
Super!!! Huśtawka ARTI NA02 NEW OKAZJA!!! (2415673097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fajne jest to, że można z tej huśtawki zrobić krzesełko do karmienia, inna sprawa, że samemu trzeba huśtać i jest od powiedzmy któregoś tam miesiąca, a nie od +0.

Przyszła mi ostatnia partia zamówionych ciuszków. Teraz brakuje mi tylko niedrapek, bodziaków i skarpetek:)

ładne?:

bb64ca6912c6b13f.jpg332dfb527e08361e.jpgTo czapeczka, łapki niedrapki i skarpetki:) Niestety ta aukcja już się zakończyła, a sprzedający nie ma tego już w swojej ofercie:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja na to "choruje"
BABYBJORN - leżaczek BALANCE - czarny/paseczki (2434943240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
tylko niech mi ktos pomoze bank obrabowac, co z takim brzuchem moze byc problematyczne... ;)

mysle intensywnie o december, jak tam akcja sie rozkreca, bo to przeciez dzis?

Dopiero po obejrzeniu filmu stwierdzam, że nie jest taki zły, ale coś co mi się nie podoba to za wysoko są te niby pasy podtrzymujące, ja rozumiem, że robią za coś w rodzaju 5-punktowych pasów, ale czy dziecięcym rączkom nie przeszkadza tak wysoko umieszczony pasek materiałowy? Szkoda, że żadnych zabawek nie ma przy tym bujaczku;p

kłaczku, myślisz o obu dzieciątkach? Patrzyłam na Waszym ebayu, że jest pełno Tamagothi, w UK się tym jeszcze bawią? Czy po prostu tylko ja z tego wyrosłam?;>

Dla december:

clipart0092.jpgbo już pewnie jest mamą Ignasia:)
 
Do góry