reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

No to fajnie:) Wczęsnie miałaś tą wizytę:) weronikazzz, a Ty już czujesz kopniaki??

Dziewczyny, mi jutro mija połowa ciąży... W/g pamiętnika:) Bo ja w pamiętniku mam 7 i 1 dzień, a tu nie ma 7 dnia tylko taki jakby zerowy;p I w/g wszystkich moich suwaczków dzisiaj jest połowa ciąży:D


kongratulejszyns miszczu!

ja nie wiem do konca czy to to. miało być "trzepotanie rybki" a ni chu chu nie potrafię określić czy to rybka czy nie rybka. coś tam czuję, a dziś zaraz po przebudzeniu coś jakby rybka to było. więc to może to? ale ja chyba gruboskórna jakaś jestem i takiego boskiego olśnienia że się dziecię poruszyło w mym łonie nie odczułam ;)
 
reklama
no i jestem powizytowo. wszystko gra i buczy, astronaucie serce wali jak młot (młoteczek może) a ja 2 kg do przodu. madafaka... :baffled:
krakowianka a Ty już po czy jeszcze przed? ;)

Ja wizytę mam ok. 18:00, więc jeszcze trochę czasu mam na..........przetrawienie dzisiejszego obżarstwa:sorry: Zaczęło się na eklerze, naleciało mnie, ale myślę, jeden eklerek to nie taka zbrodnia znowu, a poza tym dopiero 10:00 :D
Później obiadek na mieście (makaron z warzywami + ciastko z kremem, wrrr!). Przyjeżdżam do domu ok. 14 a mama mówi, że właśnie smaży kaszankę z cebulką - oczywiście nie popuściłam, jak na rasowego łakomca przystało, po kaszance mówi, że kupiła pishingery z krówką...........oczywiście nie odpuściłam:baffled:

Mam nadzieję, że chociaż płeć poznam na wizycie - taka miła niespodzianka będzie po niemiłej chwili związanej z ważeniem, buuuu!!

Ainhoa serdecznie gratuluję, a kopniaków zazdroszczę !! :) Ja jeszcze nic nie czuje, tzn. są jakieś bulgotki i ciurgorki, ale te zawsze były, mój żołądek od zawsze był bardzo głośny. Więc czekam również na prawdziwe kopniaki!
 
Ostatnia edycja:
Ainhoa serdecznie gratuluję, a kopniaków zazdroszczę !! :) Ja jeszcze nic nie czuje, tzn. są jakieś bulgotki i ciurgorki, ale te zawsze były, mój żołądek od zawsze był bardzo głośny. Więc czekam również na prawdziwe kopniaki!
Właśnie sprawdziłam w pamiętniku - pierwsze kopniaki były w 18 tygodniu i 4 dniu:) Jeżeli chcesz trochę szybciej je poczuć to połóż się na plecach z wyprostowanymi nogami i wsłu**** się w podskakujący brzuch, ja pierwsze kopniaki poczułam w pozycji tyłka na poduszce;p tzn. takiej wygiętej;p
 
Aihoa - z tego, co pamiętam w pudełku szpitalnym był egzemplarz "maluszka". Do tego kuuupa jakiś instrukcji obsługi do dziecka od 0 do roczku.
No ale nie gwrantuję, że dalej coś takiego jest i że w Waszych szpitalach też. Najlepiej zapytać mam, które właśnie rodziły.

Krakowianka - spokojnie zrzucisz po porodzie :-)
 
Hey wszystkim mamusiom:)

Jestem tu nowa,i od jakiegoś czasu przeglądam forum i muszę powiedzieć że podniosło mnie trochę na duchu, bo ja sama nie należę do drobnych kobiet i wydawało mi się do tej pory że tylko ja jestem taka duża i w dodatku jeszcze w ciążę zaszłam ( bardzo wyczekiwaną), co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kilogramami:) Jest to moja pierwsza ciąża, i od początku cierpię na mdłości i wymioty i być może dlatego od początku ciąży schudłam już 11kg, teraz kiedy moje mdłości powoli dobiegają końca a przynajmniej mam taka nadzieje, obawiam się że nadrobię te kg dwukrotnie i trochę mnie to przeraża:(
Pozdrawiam serdecznie
 
Nieska dwukrotnie na pewno nie :) Ale fajnie masz.. bo nie zaczynasz od razu od + :)
Krakowianka możesz jeszcze nie czuć kopniaków bo przecież to pierwsze dziecko i jeszcze wcześnie.. nawet leżenie do góry nogami tego nie przyspieszy.. małe da o sobie znać kiedy samo będzie miało na to ochotę.. ja pierwsze kopniaki czułam od 19t 6 d i to i tak wcześnie.. nie które dziewczyny piszą że czują nawet po 23 tyg, wiec to różnie bywa..
widziałyście, już 2 czerwcówki się rozpakowały:)
 
Nieska dwukrotnie na pewno nie :) Ale fajnie masz.. bo nie zaczynasz od razu od + :)

Krakowianka możesz jeszcze nie czuć kopniaków bo przecież to pierwsze dziecko i jeszcze wcześnie.. nawet leżenie do góry nogami tego nie przyspieszy.. małe da o sobie znać kiedy samo będzie miało na to ochotę.. ja pierwsze kopniaki czułam od 19t 6 d i to i tak wcześnie.. nie które dziewczyny piszą że czują nawet po 23 tyg, wiec to różnie bywa..
widziałyście, już 2 czerwcówki się rozpakowały:)
A co tak wcześnie?? Mam nadzieję, że wszystko w porządku...
Ja poczułam kopniaki jak wygiełam się z brzuchem do góry, napisałam to na forum, ale nie pamiętam gdzie i okazało się, że nie byłam jedyna, która w ten sposób poczuła kopniaki. Teraz potrafię siedzieć, a nie zawsze czuję, ale najbardziej czuję jak leżę wyprostowanana plecach:)
Dzisiaj idę na wizytę, w zasadzie to tylko po Luteinkę, ale zobaczymy co tam u naszej piłkarki słychać, boję się, bo od soboty się nakichałam i nadmuchałam i bolał mnie wczoraj brzuch od tego;/ Od wczoraj nawet po domu chodzę w czapce...

Nieska, ja zaczęłam od -4 kg i póki co jeszcze nie przybrałam, ale zważę się znowu jak wyzdrowieje, bo teraz boję się rozebrac do rosołu;p
 
reklama
Dzięki dziewczyny za dobre słowo:)
A tak z innej beczki mam do was pytanie, czy możecie polecić jakiś fajny sklep internetowy z ubraniami dla większych mam,szczególnie chodzi mi o sukienki. Tak sobie wymarzyłam ze jak tylko pogoda będzię łaskawsza to będę chodzić w sukienkach, ale co tu dużo mówić w rozmiarze 46 ciężko jest kupić coś fajnego...
 
Do góry