reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

ehh, nie przejmuj się, ja miałam podobne plany i przecież się nie odchudzę teraz! nic się nie martw, będziemy się jeszcze razem po ciąży odchudzać!
ja się ważę w poniedziałek i spodziewam się przyrostu jak nic, bo brzuch mam całkiem pokaźny! :)

Czy tylko ja mam tak dobrze, że zamiast przytyć w ciązy to schudłam?;>
 
reklama
Na pewno łatwiej w grupie tracić nadprogramowe kilogramy po ciąży;)
U mnie brzuch też całkiem spory, pewnie w dużym procencie tłuszczowy, w mniejszym ciążowy, no ale cóż, kedyś to się w końcu zmieni:-D
 
Czuję się jakoś dziwnie, że jeszcze nic nie mam:D Bardziej podoba mi się body zapinane kopertowo, z powodu podwójnego materiału na przodzie jest też cieplejsze.

Ja też planowałam do czerwca nic nie mieć i będę się tego trzymać. Chociaż nie powiem, chciałam już bardzo mieć coś malutkiego, dzisiaj mnie napadło, ale myślę, że to jednorazowy "wybryk". Nie mamy na razie miejsca na składowanie miniaturowych ubranek. Ewentualnie kupimy jeszcze na dniach/tygodniach jakieś symboliczne ubranko (sukienusia albo spodenki ogrodniczki) gdy tylko poznamy płeć dziecka, obiecaliśmy sobie taki zakup na pamiątkę. Po pierwszej wizycie, stwierdzającej ciążę kupiliśmy symboliczne pamiątkowe buciki:tak:
 
Ainhoa - Pewnie, że mam ;-) Jak będziecie miały dosyć mojego wymądrzania się - dajcie znać ;-)
 
Ja też planowałam do czerwca nic nie mieć i będę się tego trzymać. Chociaż nie powiem, chciałam już bardzo mieć coś malutkiego, dzisiaj mnie napadło, ale myślę, że to jednorazowy "wybryk". Nie mamy na razie miejsca na składowanie miniaturowych ubranek. Ewentualnie kupimy jeszcze na dniach/tygodniach jakieś symboliczne ubranko (sukienusia albo spodenki ogrodniczki) gdy tylko poznamy płeć dziecka, obiecaliśmy sobie taki zakup na pamiątkę. Po pierwszej wizycie, stwierdzającej ciążę kupiliśmy symboliczne pamiątkowe buciki:tak:

Ja prócz ciążowych spodni nie mam nic, a tymbardziej dla dzidziulka:) Gdyby to była moja pierwsza ciąża pewnie bym już coś kupiła, ale, że pierwsza była stracona boję się, że kupię, a coś się stanie i zostanę z ciuszkami. Mój też stwierdził, że zaczniemy kupować w 8 miesiącu dopiero;p Poza tym poczekam aż ktoś coś nam kupi:D

mamania, ile miałaś ubrań rozmiaru 56 i po fakcie nie miałaś ich za dużo??
 
Cicho, bo dzisiaj zjadłam wielki deser z owoców i bitej śmietany i rogala marcińskiego:D

Najlepsze jest to, że miesiąc leżałam, wstawałam tylko do wc i na jedzenie, a schudłam pół kg...
 
reklama
Do góry