reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oj tak w UK był duży wybór rozmiarów, ale wtedy tego nie potrzebowałam. Super by było połączyć CC z liposukcją haha, ale nie ma tak dobrze :D
Bruno Ci za to pomoże odessać to i owo :)
 
reklama
ja dziś na nic nie mam siły, jakoś mi słabo... kąpię się i zaraz kleję :/

chcialabym tez zeby tym razem udalo mi sie karmic piersią, jestem bardzo ciekawa czy w moim przypadku takie karmienie spowoduje utratę kg.

Nie mogę na siebie patrzeć :/ nogi mam jak balerony :( :(
 
Życzę wam z całego serca tego, żeby kp pomogło wam zrzucić kilogramy, ale u mnie nie działa... [emoji24]
Kurczę, ale że tak wcale nie działa? Ja z synem przytyłam 23kg, a potem poród i kp przez 9m łącznie zeszło 18 kg. Teraz przytyłam tylko 8 i jakby tak ekstra 10 stracić to bym była Happy :) Moja siostra tak miała - w ciąży +10, a przy karmieniu dodatkowe 10 schudła. Z tym że ona nie miała nadwagi więc wyglądała jak chodzący kościotrup
 
Ja myślę, że główną przyczyną chudnięcia przy kp jest brak czasu na jedzenie + zwiększone nieco zapotrzebowanie na kalorie [emoji23]

Ja to nie mam dużych szans chyba na wielkie chudnięcie na kp, bo mąż dba o moje jedzenie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Oj tak w UK był duży wybór rozmiarów, ale wtedy tego nie potrzebowałam. Super by było połączyć CC z liposukcją haha, ale nie ma tak dobrze :D
Miałam takie myśli, jak już w szpitalu byłam na obserwacji, że jak już konieczne będzie CC, to mogliby tego tłuszczyku z brzucha trochę mi zabrać, tak mi się fantazjowało, że przeszkadzałby w zeszyciu rany... śmiejcie się hie hie. :D
 
Miałam takie myśli, jak już w szpitalu byłam na obserwacji, że jak już konieczne będzie CC, to mogliby tego tłuszczyku z brzucha trochę mi zabrać, tak mi się fantazjowało, że przeszkadzałby w zeszyciu rany... śmiejcie się hie hie. :D
Kurde, to ja się boję, że jak mnie rozkroją, to jakieś głupie komentarze będą walić, jak zobaczą ile mam tłuszczora [emoji33]

Chyba każda z nas przy CC fantazjuje o tym, żeby lekarze coś tam jeszcze wycięli [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry