reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja przytyłam 15 kg, zeszło na razie 12. 10kg praktycznie w 2 tygodnie po cc, a teraz walczę z resztą. Karmię piersią, chodzę na spacery, nie jem za dużo, bo nie mam czasu ani ochoty, a jak jem to zgodnie z dietą IO i waga stoi na razie [emoji24]

A jeśli chodzi o antykoncepcje po cc, to ja na wizycie po połogu, 6 tygodni po porodzie, dostałam tabletki. W połogu i tak nic z sexów nie było. Gin mi powiedział, że nie powinnam zajść w kolejną ciążę wcześniej niż po 9 miesiącach od cc, tak, żeby od porodu do porodu minęło 18 miesięcy.
 
reklama
Ja przytyłam 15 kg, zeszło na razie 12. 10kg praktycznie w 2 tygodnie po cc, a teraz walczę z resztą. Karmię piersią, chodzę na spacery, nie jem za dużo, bo nie mam czasu ani ochoty, a jak jem to zgodnie z dietą IO i waga stoi na razie [emoji24]

A jeśli chodzi o antykoncepcje po cc, to ja na wizycie po połogu, 6 tygodni po porodzie, dostałam tabletki. W połogu i tak nic z sexów nie było. Gin mi powiedział, że nie powinnam zajść w kolejną ciążę wcześniej niż po 9 miesiącach od cc, tak, żeby od porodu do porodu minęło 18 miesięcy.
To waga i tak ładnie leciała [emoji8] a resztę dogubisz, zobaczysz, hormony pewnie coś zakłócają... :(
Ja też na tabletkach od pierwszego okresu po cc. Przed okresem po prostu uwazalismy
A bierzesz/brałaś te mikropigułki jednoskładnikowe?

Czytałam sobie wczoraj o nich, jestem ciekawa ich, skoro to sam progesteron :)
 
Ka, coś czuję, że ten tydzień to mega długi dla mnie będzie [emoji23] Nawet nie mam czym sensownym się zająć teraz, nie mam siły w te upały sprzątać itp [emoji23] więc leżę i czytam poradniki i inne instrukcje obsługi dzieci łudząc się, że to coś mi da[emoji23][emoji23]

Ktg miałam teraz w środę, i to było ostatnie, teraz w szpitalu dopiero.
 
Colorado olej sprzątanie. Relaksuj się ile możesz bo potem długo będzie Ci tego brakować :) Niedługo Twoje życie zmieni się na zawsze. Ja patrząc teraz na moje 2 skarby nie mogę uwierzyć, że nie chciałam mieć 2 [emoji33]. Mam ochotę wycałować syna za to, że tak męczył o dzidzię bo gdyby nie to pewnie nie byłoby Paulinki [emoji33]. Teraz jestem w 100% szczęśliwa, dopiero teraz widzę ile mi brakowało z jednym tylko dzieckiem [emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Nagini, jestem już chyba z 1,5 m-ca na zwolnieniu i tak nie umiem [emoji23] gdyby nie to, że prace mam siedzącą, a siedzi mi się wyjątkowo kiepsko od jakiegoś czasu, to bym pewnie jeszcze pracowała i miała zajęcie [emoji23] na zwolnieniu porządkami zajęłam się z nudów, bo zawsze się coś znajdzie [emoji23] więc żeby się czymś zająć to chętnie bym pośmigała z odkurzaczem czy coś [emoji23]

Dobrze, że w większości tak się reaguje na takie zmiany jak piszesz, w sensie nie ma żalu, że jest gorzej, tylko jest radość, że jest jak jest :) wszystko dzieje się w dobrym czasie [emoji8]

Ja za to się boję, że mi w szpitalu emocje puszczą, bo tak po prawdzie z ciąży nie zdążyłam się tak ekspresywnie pocieszyć, bo ciągle strach [emoji33]
 
reklama
Colorado ja byłam na zwolnienie całą ciążę i na początku myślałam że zwariuję w domu, ale wszystkiego można się nauczyć [emoji14] Za to teraz jak mała śpi to ja wynajduję sobie milion rzeczy do roboty zamiast odpocząć ;)
A co do emocji... Chwila kiedy pierwszy raz zobaczysz i dotkniesz swoje dziecko jest niesamowita i nie da się słowami opisać tych emocji :) Nawet Ci zazdroszczę, że to wciąż przed Tobą :)
 
Do góry