reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ka.2606 my staraliśmy się 3 lata. To był obłęd. Udało się ale straciłam tą ciążę. Znowu starania i nic... myślałam tylko o straconym dziecku. Najpierw liczyłam czas do parodu a później ile by dziecko miało jakby się urodziło. 1 listopada poszłam na cmentarz zapalić znicz dla dziecka straconego... pozegnalam się i za 2 tygodnie okazało się że jestem w ciąży.
wychodzi na to że trzeba odblokować psychikę to wtedy udaje się ...

U mnie nic nie zapowiada porodu dzisiaj. Spałam dobrze w nocy i w dzień 2 godziny. Zaraz idę wykąpać się i poprawić golenie
 
reklama
Ja nie [emoji23]

Pospalam dziś do 9....[emoji1]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
ja chyba jeszcze też nie. Dzidziuś bardzo jest aktywny a przed porodem to podobno dziecko wycisza się... Oczywiście martwię się tym i mam fazę że owinie się pępowiną.
 
Witam się i ja:)
Z czterema pobudkami pospałam dziś do 10;) Także się wreszcie wyspałam. I miałam mega niespodziankę bo wpadli Kuba z dziadkiem i moją siorą przywieźli zamówione dwa miesiące temu zakupy ze Smyka które były u siostry.Jej kolega pracował tam na jakimś wyższym stanowisku i miał zniżkę 50%.Wzięłam laktator,torbę do wózka Skip hop i materac o którym już pisałam i za wszystko zapłaciłam 260zł więc duuużo taniej bo sama torba normalnie kosztuje 269zł...Szkoda że wtedy nie mysłałam jeszcze o monitorze.oddechu:/ A przy okazji wyściskałam synusia:* Ale biegł z powrotem do auta aż się za nim kurzyło;) Nie jestem żadną konkurencją,właśnie pojechali do zoo:) Tak więc poranek(przedpołudnie) bardzo miłe.
Inka u mnie też nic nie zapowiada porodu i oby się dziś nic nie wydarzyło.Mąż w pracy za miastem,tata w zoo,jak się zacznie to mam przegwizdane...Mój Łobuziak też aktywny.
Paulina udanego wypoczynku:*
 
Paulina ale ślicznotka:* Dopiero zauważyłam zdjęcia. Faktycznie drobniutka ale jeszcze trochę czasu,musi nadrobić:*
 
Zuza to super ci się udało z tymi zakupami. Nieźle zaoszczedzilas.
Mam nadzieję ze młody posiedzi grzecznie w brzuchu :) A starszak zrobił ci fajna niespodziankę ze się zjawił na chwilkę :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Powodzenia kobitki na tej końcówce :) bądzcie dobrej myśli!

Ja właśnie wróciłam z wynikami bety i od gina, okazało się, że w brzuchu zamiast zaczątków dzidzi mam cystę z niepękniętego pęcherzyka [emoji52]


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie to jest minus clo....
Kiedyś czytałam że niektóre dziewczyny biorąc clo musiały robić sobie zastrzyk właśnie na pęknięcie pęcherzyka

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi, no też o tym właśnie czytałam, więc bardzo mnie to nie zdziwiło. Grunt by koniec końców terapia skuteczna była, mogę sobie sama nawet 10 zastrzyków robić ;)

Ale to tłumaczy, czemu ten jajnik ciągle czuję, taki ciężki. Raz kiedyś miałam cystę, dwa razy większą od tej co mam teraz i mnie jajnik bolał nawet jak się śmiałam :/

Co tam u Ciebie Mimi? :) Jak się czujesz?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry