reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Szafirek, gratulacje!
Colorado, to ja trzymam kciuki już na kolejny cykl :)
Ja właśnie wróciłam od gina. Teoretycznie miała być ostatnia wizyta, ale że rodzimy naturalnie, to gdyby się nie rozkrecilo to idę jeszcze za 10 dni. Szyjka zamknieta. Gbs ujemny, ciśnienie w normie. Pozostaje czekać.
Pot się ze mnie leje, gorąco dzisiaj.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Dobre wieści :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Startuję z ogromną wagą. Dowiedziałam się o ciąży 3 lipca i wtedy moja waga to 100,1. Teraz przez upały puchnę, waga na dziś 102,8 :( . W lipcu ubiegłego roku miałam już 115, ale udało mi się te 15 zrzucić i utrzymywałam wagę w granicy 98-101. Niestety nie mogłam zejść niżej od 4 miesięcy. A teraz to już na pewno tak szybko nie zejdę.
 
Patrzę na podane przez Was strony i chyba jednak nie znajdę biustonosza dla siebie na czas karmienia. Mam bardzo duży biust 85k, a teraz piersi stały się jeszcze pełniejsze..
 
Szafirek gratulacje!
Parampampam u mnie spanie też już zdecydowanie minęło bezpowrotnie ;P Co chwila wstaje do wc, co noc boli brzuch ale na poród nic się nie zapowiada :( Pocieszam się, że jeszcze maksymalnie dwa tygodnie, w sobotę idę do szpitala i zobaczymy kiedy będą wywoływać. A tak mi zależało urodzić w tym tygodniu, kiedy moja mama mogłaby mi przyjść i pomóc, za tydzień już nie będzie takiej możliwości :( Czuję taką bezradność eh :(
 
Szafirek nie przejmuj się.... Ja startowalam ze 104,5kg.... teraz mam 23tc i 107kg :)

Joanna może jeszcze Ci się uda.... niestety nie można sobie wybrać odpowiedniego czasu, a to by było fajne ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Szafirek, nie przesadzaj, to wcale nie taka wielka waga, nie takie kobitki rodzą dzieci :)
Joanna, trzymam kciuki za Ciebie. Poradzisz sobie tak czy inaczej, zobaczysz. A na kiedy miałaś termin?
Zuza, trudno mi mówić o cieszeniu się, to dla mnie tylko jedna opcja z dwóch na przyjście na świat mojego dziecka. Zarówno cc, jak i sn maja swoje plusy i minusy, żadna z opcji nie wydaje mi się lepsza od drugiej. Będzie co będzie, przyjmę, co los mi da. Tylko żebym nie musiała czekać za długo,bo cierpliwość mi się kończy :)

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Mimi jak to zrobiłaś? Specjalna dieta? Jakiś sport?
Ja od 2 tygodni mam mega apetyt ale staram się jeść mało. Jednak ćwiczenia odpadają, wystarczy że się poruszam a już mi niedobrze i mam mdłości i kręci się w głowie..
 
Parampampam nie znam nikogo z większą wagą od siebie. Jestem pewna, że są takie osoby ale nie miałam do czynienia i boję się okropnie. I dlatego pewnie panikuję. Wstyd mi za siebie, że tak wyglądam, no ale teraz nie mam co marudzić. Muszę tylko pilnować, żeby nie przytyć w ciąży dużo.
 
reklama
Cześć DziewcZyny;) ja od wczoraj leżę w szpitalu. Już mam serdecznie dość. Cukier dalej wariuje. Dzisiaj założyli mi holtera więc kolejna noc tutaj. Zwiększyli mi zastrzyk z clexane. Wczoraj i dzisiaj rano robili ktg. Ż maluszkiem najważniejsze jest wszystko ok. Waży już 1.4 kg.
Szafirek ja dopóki nie wprowadzili mi diety cukrzycowej nie zalowalam sobie a nie przytulam jak na razie nic. A to już 28 tydzień. Więc spokojnie;)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry