reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzięki dziewczyny [emoji173][emoji173][emoji173] Lipiec odpuszczamy bo ja wyjeżdżam, więc od sierpnia proszę o mocne trzymanie kciuków. A dziś musiałam sobie pomarudzić :)

Boję się tylko, że zostanę sama na forum, bo Wy wszystkie już będziecie z maluchami [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Asia zobaczę jak po tym Delikolu będzie odpukać ta noc była spokojnie pobudka o 24 o 3 i o 6 na jedzenie.Jak nie pójdzie to zrobię taka kombinacje jak Kattaya .A jak i to zawiedzie to kupie Espumisan. Zuza sab simplex u nas się nie sprawdził też czytałam o nim na forum że taka rewelacja i mama mi z Niemiec przywiozła i było gorzej niż bez kropli.Na każde dziecko działa co innego.My w czwartek idziemy zrobić TSH Michasiowi to zapytam położnej co mam mu dać bo zjada już 150 i po 2 godzinach głodny normalnie masakra ,żeby dotrzymał jeszcze godzinę to jedyne co działa to włączony odkurzacz i usypia :D
Co do szczepień my mamy na 8 sierpnia ,więc jeszcze mam czas żeby zdecydować .Lekarka mi mówiła że skoro te 6w1 podaje się wcześniakom to muszą być bezpieczne.I chyba nimi będę szczepić i rotawirusy.
Zuza Parampampam Inka ciekawe która będzie pierwsza ;) Ja od 10 miesięcy nie przespałam całej nocy ,bo w ciąży od samego początku bóle brzucha a teraz wiadomo mały głodomorek ;)
Ka uda się zobaczysz najlepiej wrzucić na luz bez ciągłego patrzenia w kalendarz ;) U mnie mówili że nie będę już miała dzieci a po 10 latach niespodzianka i jest Misiaczek,więc wszystko jest możliwe :)
Zobacz załącznik 815200

A Michaś już jest taki duży :)
dqprh37147u4tr1q.png
A czemu robisz młodemu tsh?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzięki dziewczyny [emoji173][emoji173][emoji173] Lipiec odpuszczamy bo ja wyjeżdżam, więc od sierpnia proszę o mocne trzymanie kciuków. A dziś musiałam sobie pomarudzić :)

Boję się tylko, że zostanę sama na forum, bo Wy wszystkie już będziecie z maluchami [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana my będziemy zaglądać a Na pewno dołącza też nowe mamuśki xxl [emoji1]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dziękuję Kattaya :) poczytam wieczorem jak uśnie :)
Mimi miałam niedoczynność tarczycy ciążową i dlatego muszę mu zrobić .Na wypisie było że w 4tygodniu ma mieć zrobione.Przez cukrzycę ciążową też miał cukier robiony w szpitalu .
 
Dziękuję Kattaya :) poczytam wieczorem jak uśnie :)
Mimi miałam niedoczynność tarczycy ciążową i dlatego muszę mu zrobić .Na wypisie było że w 4tygodniu ma mieć zrobione.Przez cukrzycę ciążową też miał cukier robiony w szpitalu .
Ooo to dobrze wiedzieć. W takim razie i ja będę musiała zrobić. Bo też biorę leki na tarczyce bo skoczyla w ciąży

hchy43r8h8l5x99d.png
 
My juz po. Wyniki wszystkie w normie. Szyjka twarda i dluga. Kalinka za slabo ronie, w 36t wazy jedynie 2 kg wiec w sobotę mam sie stawic w szpitalu na patologii i tez ze wzgledu na skaczace cisnienie. Teraz jestesmy w drodze na Mazury, ginka dala zielone swiatlo.

A tu moja uściasta Gwiazda.
1500392405-aaaaaa.jpeg


Uśmieszki dla forumowych cioć.

1500392427-aaaaaa.jpeg
 
My juz po. Wyniki wszystkie w normie. Szyjka twarda i dluga. Kalinka za slabo ronie, w 36t wazy jedynie 2 kg wiec w sobotę mam sie stawic w szpitalu na patologii i tez ze wzgledu na skaczace cisnienie. Teraz jestesmy w drodze na Mazury, ginka dala zielone swiatlo.

A tu moja uściasta Gwiazda.
1500392405-aaaaaa.jpeg


Uśmieszki dla forumowych cioć.

1500392427-aaaaaa.jpeg
Oj jaka malutka.
Ale widać ze będzie śliczna ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Oj, jak zazdroszczę, że mogłaś zobaczyć twarz swojej córki! Ja swoją mogę sobie tylko wyobrażać, bo nigdy nie chciała buźki na usg pokazać :) odpoczywaj na Mazurach!

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Paulina szukałam swojego usg z 36 tygodnia,ale nie mam. Ja nie mam w domu wszystkich wyników bo często chodziłam na usg i zostawały w klinice w komputerze. znalazłam z 32 tygodnie i 6dni, waga małej 1624g. Urodziła się 3kg, więc nawet nieźle. Z usg przed samym cc wychodziło ok. 2700, więc granica błedu jest. Najwiecej urosła w ostatnim miesiącu ciąży.
Baw się dobrze:)
 
Do góry