reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Nie wiem, Mimi :) jutro mam ostatnią wizytę przed rozwiązaniem, może mi lekarz powie, jaki jest dla mnie plan. Jak nie zaplanuje cc, to pewnie spróbujemy sn :)

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Co tu nie wejdę, to wydaje mi się, że jakiś nowy człowiek się pojawił :) ale wciąż oczekiwanie.

Ja mam jakiegoś doła dziś. Co chwilę się ostatnio dowiaduję, że ktoś jest w ciąży i myślę sobie jak to będzie u nas. Czy się ogóle uda i czy wszystko będzie ok.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Parampampam skąd bierzesz siły Dziewczyno?:o Podziel się bo ja to kompletnie się do niczego nie nadaję:(
Mnie też boli jak na okres:( Uwaga jak wszystkie równo ja,Ty i Inka wylądujemy w szpitalu;)
Kattaya ja nie mogę spać w nocy a w dzień w miarę,tak na 1,5h mi się udaje.Dziś nie spałam od 2 do prawie 5 więc jestem niewyspana...
Kuba wczoraj z babcią kisił ogórki:) Dziś poszli na deser bubble waffle:) Jest zadowolony z wakacji więc i ja się cieszę choć łapię się na tym że jak w nocy idę siusiu zaglądam do jego pokoju żeby popatrzeć jak śpi a tam pusto:(
 
Ka spokojnie.... uda się. Jak nie wcześniej to później. Nie możesz za bardzo się spinac

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ka czemu miloby się nie udać? Cierpliwości. Ja ponad dwa lata czekałam.
Zuza fajnie, ze synek ma udane wakacje:)
ja się tak budziłam koło trzeciej i też nie mogłam spać. I w sumie dalej mi tak zostało, ze sie budze o tej trzeciej, tylko teraz zasypiam bez problemu:D A w dzień to spałam przez pierwszy trymestr, potem już nie.
 
Ka, no co Ty, przecież jasne jak słońce, że się uda. Ale wiem, co czujesz, bo jak ja się starałam to akurat moja koleżanka z pracy zaszła w ciążę i jakoś tak mi się zrobiło smutno, że mi sie może nie udać. Ale udało się! Więc Tobie uda się tym bardziej :)

Zuza, byłoby śmiesznie, bo moja data porodu z usg jest na 30 lipca niby :D więc wszystko się może zdarzyć :) będziemy rodzic we trzy :D

A z tą siłą to sama nie wiem, czy to siła, czy strach mnie tak napędza. Mam jakieś dziwne przeświadczenie, że jeśli będę aktywna do końca, to może łatwiej mi pójdzie. Szybciej. Nie wiem sama. Ale i tak za co bym się nie wzięła to co chwila przerwa, bo brzuch napięty i twardy jak kamień.

A czujecie, że już wam brzuchy opadły? Czy to jest jakaś odczuwalna różnica? Bo mi się czasem wydaje, że jakby lepiej mi oddychać i że główka mi nieraz jakby wejdzie między nogi, że gorzej się chodzi, a nieraz zdaje mi się, że nic się nie zmieniło i brzuch dokładnie tak samo wygląda.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny :)
Asia zobaczę jak po tym Delikolu będzie odpukać ta noc była spokojnie pobudka o 24 o 3 i o 6 na jedzenie.Jak nie pójdzie to zrobię taka kombinacje jak Kattaya .A jak i to zawiedzie to kupie Espumisan. Zuza sab simplex u nas się nie sprawdził też czytałam o nim na forum że taka rewelacja i mama mi z Niemiec przywiozła i było gorzej niż bez kropli.Na każde dziecko działa co innego.My w czwartek idziemy zrobić TSH Michasiowi to zapytam położnej co mam mu dać bo zjada już 150 i po 2 godzinach głodny normalnie masakra ,żeby dotrzymał jeszcze godzinę to jedyne co działa to włączony odkurzacz i usypia :D
Co do szczepień my mamy na 8 sierpnia ,więc jeszcze mam czas żeby zdecydować .Lekarka mi mówiła że skoro te 6w1 podaje się wcześniakom to muszą być bezpieczne.I chyba nimi będę szczepić i rotawirusy.
Zuza Parampampam Inka ciekawe która będzie pierwsza ;) Ja od 10 miesięcy nie przespałam całej nocy ,bo w ciąży od samego początku bóle brzucha a teraz wiadomo mały głodomorek ;)
Ka uda się zobaczysz najlepiej wrzucić na luz bez ciągłego patrzenia w kalendarz ;) U mnie mówili że nie będę już miała dzieci a po 10 latach niespodzianka i jest Misiaczek,więc wszystko jest możliwe :)
IMG_20170718_142321.jpg


A Michaś już jest taki duży :)
dqprh37147u4tr1q.png
 

Załączniki

  • IMG_20170718_142321.jpg
    IMG_20170718_142321.jpg
    229,3 KB · Wyświetleń: 389
Ka tez miałam problemy z zajściem w ciążę. Mam policystyczne jajniki i lekarz stwierdził że długa droga przed nami, tzn. leczenie. Ale kazała mi czekać do końca roku i próbować bez tabletek. Po kilkunastu negatywnych testach ciążowych odpuscilam starania i czekałam aż wdroży mi leczenie. Pojechaliśmy z mężem na wakacje, żeby się wyluzować. Pierwszy dzień przeplakałam bo wszędzie były matki z małymi dziećmi. Później mi mąż tak zorganizował czas, że nie miałam kiedy myśleć a co dopiero płakać, czerpalismy z życia na całego :). Zapomniałam o problemach, o pracy i 2 tygodnie po powrocie zrobiłam test - dwie kreski. Udało mi się. Może faktycznie coś w tym jest, że same sobie jakieś bloki w głowie robimy. Oby i u Was się szybko powiodło :)
 
reklama
Do góry