reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza dzwoniłaś do niego jak tam się zaklimatyzowal? :)
Mam nadzieję ze maleństwo lada dzień pojawi się na świecie :*

Mój facet też chudy ale on mało je A dużo pracuje.... to wiadomo z kad. ... ;)

My dziś standardowo byliśmy u teściów i stwierdzili że ja nic nie tyje :D oooo jeah [emoji23][emoji123][emoji123][emoji123]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Tak, właściwie wszystko mam już gotowe. Teraz tylko chodzę i szukam co by tu jeszcze posprzątać albo zrobić, żeby było lepiej ;) codziennie coś znajduje, bo przecież codziennie się brudzi :D

U mnie w domu to ja jestem teraz kulinarną kusicielka, bo mój mąż na wiecznej diecie... :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Parampampam zazdroszczę sił i porządku:p Mi jeszcze trochę zostało do wysprzątania:/ Ciesz się brakiem diety i dogadzaj sobie na końcówce:* Niewiadomo jak to będzie z naszymi maleństwami i ich brzuszkami.
 
Jestem już wyspana. Sikac mi się chce ale nie mogę bo muszę oddać mocz do laboratorium więc muszę poczekać.

Mój mąż to taki klocuszek. Lubi słodkie☺ ale ja i tak jestem większa

Buziaki.
 
Zuza87 karmimy się w nocy przeważnie 2 razy czasem raz, ale z utęsknieniem wypatruje momentu kiedy obudzę się rano zdziwiona że przespaliśmy całą noc bez ani jednej pobudki:).
A jak tam? Jakieś postępy w przyjściu na świat maluszka? Coś przeczuwasz? Podobno pomaga 3×S (seks, spacer, schody);)
 
Inka Ty szalona jesteś;) Ja wstałam 2razy siusiu w nocy i teraz i jestem ledwie żywa::( Wszystko mnie boli,już mam dosyć tego że jakkolwiek bym spała rano nie mogę się ruszać:( Jakie badania będziesz robić?
Kasia 2razy to i tak chyba nieźle...Da się wytrzymać?:* 3xS brzmi bardzo optymistycznie;) Ale jak pisałam wyżej wszystko boli:( Może później pojawią się siły.
Weszłam sprawdzić czy ktoś jedzie na porodówkę:p A teraz się kładę z powrotem bo poduszka mnie woła:) Miłego dnia,do później:*
 
Zuza krew mocz i hbs. Zaraz podnoszę się i zacznę ogarniać bo mąż będzie przed 7 to mnie zawiezie. Boję się sama jechać no i prowadzić auto. Brzuch mam tak blisko kierownicy...

kasia0121 nie wiem co to seks od kiedy mąż dowiedział się o ciąży... nie dotyka mnie...
 
reklama
Mój póki co nie ma z tym problemu....
Ja do tej pory byłam nadzwyczaj pobudzona ale od kilku dni też wszystko boli to i chęci brak....

Zuza wydaje mi się że to już bliziutko :)

Ale coś w tym 3xs jest... ;) pamiętam z synem.. .. wprawdzie nie doszło do stosunku ale pomogło ;) zaczęły odchodzić wody ale u mnie to był 38tc

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry