reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
No i pojechał:(
Kattaya to są moje pobożne życzenia aby w tym tygodniu się urodził:p Po prostu teraz starszak jest pod opieką dziadków a oni po dwóch tygodniach wrócą do pracy i znowu będę się denerwować czy nie zacznie się jak będę z Kuba sama w domu...
Parampampam super że wszystko dobrze:* Jeszcze troszkę i malutka będzie z Wami;) W sumie też już jesteś na takim etapie że w każdej chwili może się zacząć;)
 
Zuza, trzymam kciuki za Twoje rozwiązanie wtedy, kiedy Ci odpowiada najbardziej :) tak, ja też już na tym etapie, ale jakoś tak czekam jeszcze na tę ostatnią wizytę u lekarza, żeby zacząć myśleć, że mogę rodzić :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Kurcze stresująca ta końcówka;) Parampampam wszystko gotowe dla maluszka?My dziś złożyliśmy wózek,do tej pory był schowany w kartonie.Już by się chciało na spacer wyjechać;)
 
To ja też trzymam kciuki za turbo szybkie i bezbolesne rozpakowanie:)
A tymczasem mąż mnie kusi, zjadł hamburgera a teraz doczynia sobie chipsami. I nic po nim nie widać, nic mu nie idzie w brzuch, dupsko, no w nic mu nie idzie. Ale trwam, jestem wytrwała, nie złamie się. Synuś śpi, idę pod prysznic i spać, bo nie wiem jak długo sam radę opierać się tym smacznym tłustym pustym kaloriom:(
 
No mój też szczupły i wysoki, przeciwieństwo mnie:). Młody już śpi na noc, ale dzisiaj miał dzień przytulania i bycia na rękach. A ja zamiast pójść się ogarnąć to siedzę i patrzę w niego non stop, jak wariatka. Ale to moje pierwsze dziecko, to pewnie dlatego :)
 
reklama
To tak samo jak mój mąż;) I jedzenie jakby przez niego przelatywało:p Super,że ładnie śpi:) A ile razy karmisz w nocy?Mój 9latek wyjechał trzy godziny temu a mi tęskno...
 
Do góry