reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochana! [emoji182]⚘⚘⚘ Przynajmniej tak mowi facebook ;)

U nas dzis w nocy urodzila pierwsza sierpniowka. Jeeej, co za emocje. Mamy na forum zdrowa, duza i sliczna Ale. :)

Lece do diabetologa!
 
reklama
O matko, już sierpniowki rodzą! Aż mam ciary :D Ja dzisiaj krew i mocz robię, mam nadzieję, że ostatni raz przed porodem. Coś mi ciśnienie skacze, czuję to w głowie. Nie są to może wielkie wartości, ale do tej pory zawsze miałam w normie, a teraz coraz wyżej im bliżej końca. Poce się dzisiaj jak szczur, a wcale nie ma takiego upału...

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Zuza wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochana! [emoji182]⚘⚘⚘ Przynajmniej tak mowi facebook ;)

U nas dzis w nocy urodzila pierwsza sierpniowka. Jeeej, co za emocje. Mamy na forum zdrowa, duza i sliczna Ale. :)

Lece do diabetologa!
Powodzenia :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A ja juz po diabetologu i dostałam insulinę przed śniadaniem i na wieczor;(

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem wlasnie u diabetologa, najpierw w pokoju pielegniarki a teraz czekam do lekarz. Cisnienie 135/100 mowi ze widzi ze jestem opuchnieta i podejrzewa ze moge miec te zatrucie ciazowe. :( Powiedziala, ze dziewczynom z takimi objawami juz w tych tygodniach rozwiazuja ciaze.. wiec moje cisnienie z nerwow chyba jeszcze wzroslo bo mnie glowa rozbolala. Za chwile wchodze do gabinetu i nie wiem co dalej...
 
reklama
Jestem wlasnie u diabetologa, najpierw w pokoju pielegniarki a teraz czekam do lekarz. Cisnienie 135/100 mowi ze widzi ze jestem opuchnieta i podejrzewa ze moge miec te zatrucie ciazowe. :( Powiedziala, ze dziewczynom z takimi objawami juz w tych tygodniach rozwiazuja ciaze.. wiec moje cisnienie z nerwow chyba jeszcze wzroslo bo mnie glowa rozbolala. Za chwile wchodze do gabinetu i nie wiem co dalej...
Trzymam kciuki.
Ja mialam jeszcze wyższe ciśnienia i obrzęki i mnie trzymali do końca....
Ale może to lepiej jak już byś miała to za sobą :) A ile mała teraz waży?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry