reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
dzieki ;) musze sie jakos uporac z tym wszystkim...
rurka jak twoje krocze po porodzie? bo ja czuje ze cos jest nie tak :/ i wygląda też inaczej :/
moja marta to chyba wazy ok 5,5kg, ide we wtorek do pediatry bo szału dostane z tymi kolkami dziś też masakra, próbowałąm jej taką rureczkę w pupkę włożyć i nie mogłam :/ i się meczyła, jeszcze mi stęka... idę
 
lucalew super że jesteś w domku i szyjka się wydłużyła :) dbaj o siebie, nie przemęczaj się i tak jak wszystkie dziewczyny radzą śpij ile wlezie bo później może być ciężko
Olucha idź koniecznie do dobrego endokrynologa bo to nie ma żartów z tarczycą. Biedna masz pecha ostatnio no i ta grzybica - może okaże się że jednak nic nie złapałaś? Co do kolek to tak jak było już wspomniane - może Martusia ma nietolerancję laktozy albo całkiem uczulenie? Jak te krostki które kiedyś miała - jeszcze są czy zniknęły?
Widziałam wcześniej ze temat butelek się pojawił. Ja używałam aventu a od ok 1,5 miesiąca używam dr browna z takim specjalnym odpowietrzaczem i u mnie bardzo to pomogło. Wcześniej nie mogłam ich używać bo te najmniejsze smoczki były za duże dla Sebka i strasznie się krztusił, ale jak podrósł to już luzik. Właściwie p tych butelkach i espumisanie kolki odeszły.
Rurka super że relaks taki fajny miałaś :D ja też uwielbiam leżeć w wannie!
 
Lucalew super ze w domku :-*

Olucha krocze moje ok ... nic mnie nie boli nic nie ciągnie seks tez ok ;-) choć zawsze po porodzie ten pierwszy raz czuje się jak dziewica hahaha a co do wyglądu. ..no cóż po trzech porodach nic już nie będzie takie jak przed hehe no niestety jest to krocze rozciągnięte ale zawsze z tygodnia na tydzień powoli się hmmm uelastycznia nie wiem sama ale jest względnie powiedzmy ...
 
rozumiem ;) ja jeszcze nie wspolzylam, boje sie nadal :/ teraz czekam na okres po tabletkach...
od kiedy wprowadza się słoiczki i soczki dla dzieci? jak skończy 4 miesiące?
bylam na spacerze wieje jak cholera, wrocilam po godzinie. Moja Marta bardzo malo spi w dzien :/ za to w nocy zaczeła spać dłuzej, po 6, 8 godzin
 
Tak,po 4 mcu można Wprowadzać zupki jedno-dwu skladnilowe, plus chyba jabłko i :)
A co już.nie możesz się doczekać?
Mój mały w ciągu dnia ucina sobie dwie drzemki tylko. Ale niestety nadal kiepsko śpi w nocy:(
A w ogółe to planujecie same gotować zupki itp czy jedziecie na sloiczkach?
 
Na początku słoiczki póki mała będzie malutko tego jadła a później będę gotowała

Przy Zuzi gotowałam miksowalam i wekowalam na trzy dni aha pamiętajcie tylko żeby na początku nie dodawać wywaru z mięsa tzn ugotować pierś z kurczaka na przykład w oddzielnym garczku niż warzywa i dopiero samo mięso dodać bo wywar obciąża układ trawienny przynajmniej tak mnie uswiadamiala lekarka w szpitalu jak Zuzia miała 10 miesięcy. A i ja na wodzie źródlanej zawsze gotowałam :)

A w ogóle to miałam fajne linki o rozszerzaniu diety jutro wam wrzucę bo na laptopie mam a w salonie śpi dzisiaj mój nawalony jak kłoda mąż ... tak się spił ze nie zauważył ze przykryl się poduszką zamiast kołdrą hahaha jutro będę się z niego nabijała bo fotkę mu trzasnelam :-D
 
Ostatnia edycja:
Ktoras z was rozwarza rezygnacje z karmienia papkami? Poczytajcie sobie o metodzie BLW. Mysmy sie zdecydowali na nia z Robciem i byla to jedna z lepszych decyzji.
 
reklama
Do góry