reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Właśnie Olucha ja bym na twoim.miejscu tez tarczyce zbadała i ogólne badania krew i.mocz. Bo przynajmniej ciężar Marty,wód itp powinien z ciebie zejść.
A i nie wiem czy oglądałas dziś w dzień dobry TVN było o kolkach. Że może je wywoływać nietolerancja laktozy lub białka mleka krowiego. I wtedy albo zmiana mleka albo jakieś krople specjalne na tolerancję laktozy. Skoro u ciebie żadne specyfiki nie działają to może o coś innego chodzi. Rozmawiałas o tym z lekarzem?
 
reklama
Jak jest mega gorąco to ubieram go w pajacyk a na to dres (bluza z kapturem i spodenki), skarpetki i oczywiście czapka. Mam też taki wkład do wózka niby rożek i w tym jest bardzo ciepło. Wczoraj było u nas 17 stopni w cieniu i wiatr. Chyba teraz najgorsza pogoda bo nie wiadomo jak ubrać żeby było akurat - nie za zimno i nie za ciepło. Mam też polarowy kombinezonik ale jak go w to ubrałam (przy niżesz temperaturze) to był aż mokry.
Ja właśnie też bardzo lubię granatowy no i Sebkowi jest w nim ślicznie ale nie mogłam nigdzie dostać. Kupiłam w tesco mu fajną granatową kurteczke ale pajacyków granatowych nie było, wszystko tylko białe, szare i niebieskie.
Do chirurga idziemy dopiero 05 maja - najwcześniejszy termin ale pediatra nas uspokoił że nie jest to nic groźnego i na już. Wydaje mi się że jest to jednak wodniak bo nie powiększa się przy płaczu a przepuklina powinna się powiększać... no zobaczymy. Nerwówka jest :(. Na szczęście w ogóle go to nie boli i nawet nie wie że coś ma.
 
U mnie kombinezon się sprawdza,młody spocony nie jest
Tylko tak akurat ciepły :)
Ja kupiłam takie dwa pajace teraz w h&m, jeden granatowy,a drugi biały w granatowy wzorek :) są super :) bo te z Tesco takie sztywne.
Nie martw się,na pewno będzie dobrze.
My 30.04 mamy znów kontrolę nerek u nefrologa a 4.05 neurolog i zobaczymy co z jego torbiela w główce.

Mój Grubcio waży juz 5100. A wasze dzieci?
 
mój tydzień temu ważył 4700 a w środę zobaczymy bo mamy szczepienie więc będzie też ważenie :)
Aisha Ty się biedna nabiegasz po lekarzach ale najwazniejsze że wszystko dobrze :) oczywiście po kontroli daj koniecznie znaka.
My mamy 28.04 kontrolę bioderek, 29.04 drugie szczepienie a 05 maja chirurga w poradni przyszpitalnej. Chirurga umówiłam też 11.05 i 18.05 ale to w prywatnie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny jestem w domu od poniedzialku. Szyjka sie wydluzyla wiec nie zalozyli szwu.
Dzis bylam na usg echo serca i wszystko ok.

Karina cudna sesja, piekna pamiatke bedziecie miec z slicznym Kubusiem :-)

Aisha gratuluje imponujacego spadku wagi wow a tesciami sie nie przejmuj, ich starta.

Olucha moze ten basen Ci pomoze z waga. Trzymam kciuki.

Wikasik, Aisha dziekuje bardzo za rady odnosnie kp :-)

Agnella to ile Ci zostalo do terminu porodu?
 
Madalena a z jakiej wagi startowaliscie? Bo sebus to taki chudy się wydaje :)
Aleks zaczął z 3240. R ówno po 10 tyg 5100,tj przyrost o 1860g czyli 186g tygodniowo. Na razie wręcz książkowo przybiera ;)
Ty też się po lekarzach nabiegasz. Cóż,tak to już jest.

Lucelaw dobrze,że już w domu ;) i ze bez szwu sie obyło.

Madalena a jak twoja waga po porodzie?
 
Sebus urodzil sie 2930 a jak wychodzilismy to 2800. Po 10 tygodniach 4700 czyli 1900 przybral ok 190 tygodniowo - podobnie co Aleks :-)
Waga po pprodzie spadla o 16 a teraz +6 kg. Mysle ze jest to spowodowane tarczyca bo diety nie zmienialam a wyniki mi bardzo sie posypaly :-(
 
reklama
hej,
wlasnie madalena kilka dni temu odebralam wynik tsh i 0,005! powinnam miec 1,7 biorę euthyrox 25 i jodid i mam powtorzyc badanie za poltora ms. nie mam na nic sily, nogi nadal spuchnięte. na basenie bylam raz i zlapalam chyba grzybice! zyc nie umierac :( nie chce mi sie nawet do lekarza jechac, bylam u niego tydzien temu przeciez :/ nie no zwarjuje...
napiszę jeszcze pozniej bo ide kąpać mała
 
Do góry