reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Nagini, to piękna waga [emoji7] zapraszamy do naszej drugiej grupy: grupa wsparcia wagi ciężkiej [emoji6] tak się wspieramy jedzeniowo.

Musiałam się na chwilę położyć po pracy i przyśniło mi się, że jestem w ciąży i się obudziłam z tą świadomością. Moja podświadomość płata mi figle [emoji17]
 
reklama
Oczekująca, oczywiście, że pamiętam [emoji8] myślę dziś o Was i o Franku, nie tak to powinno się potoczyć ... :(

Szafirek biedny Antoś, oby jak najszybciej te ząbki wyszły [emoji8] co do wagi to może metabolizm siadł i trzeba go napędzić [emoji8]

Kattaya, no właśnie u nas to była 1 noc, wcześniej i później już normalne nocki. To była pierwsza noc, gdzie włosy z głowy wyrywałam, bo nie wiedziałam co się dzieje [emoji85]

Nagini trzymam kciuki i kibicuję na maca! [emoji8] Jak udaje Ci się ogarniać jedzenie przy opiece nad małą? [emoji16]

Ka, może to proroczy sen [emoji8] kiedy testujesz?

Mama po raz drugi oczywiście, że pamiętamy [emoji8] Coś się stało, że Oktawian wcześniej przyszedł na świat, czy tak po prostu postanowił i już? [emoji846] Jak w szpitalu?

Gratuluję sukcesów wagowych! [emoji7]
 
Mama po raz drugi ogromne gratulacje! Oktawian -piękne imię[emoji173]
Paula strasznie Wam współczuję! Trzymam kciuki za Tosię i Ciebie Kochana :* Powodzenia na drodze sądowej! Muszą zapłacić za to jaką krzywdę Wam wyrządzili!
Oczekująca jak się dzisiaj czujesz? Dzielna z Ciebie Dziewczyna:*
My jesteśmy w trakcie wyprowadzki. W sobotę przewozimy meble i zostajemy pierwszy raz na noc :) W Poznaniu od kilku dni piękna pogoda. U was też?
20181014_145340.jpg
20181014_145419.jpg
Screenshot_20181014-172234.jpg
 

Załączniki

  • 20181014_145340.jpg
    20181014_145340.jpg
    123,4 KB · Wyświetleń: 479
  • 20181014_145419.jpg
    20181014_145419.jpg
    110,4 KB · Wyświetleń: 485
  • Screenshot_20181014-172234.jpg
    Screenshot_20181014-172234.jpg
    85,3 KB · Wyświetleń: 480
Cześć, Dziewczyny. Ja znowu tak nie w temacie, ale miałam dać znać, jak będziemy po konsultacji w Poznaniu. Ciężkie czasy za nami i jeszcze gorsze przed nami, dlatego też rzadko się odzywam, bo u mnie wisielczy humor i nie chcę was zarażać.
My już po konsultacji z dr Shadim i tak, jak w drodze do Poznania byłam pełna nadziei, tak teraz jestem załamana. Lewe biodro prawie wcale się nie naprawiło. Nie przeskakuje, ale to jedyna dobra wiadomość. Dr skrytykował mocno postępowanie dotychczasowych lekarzy. Stwierdził, że Tosia była za długo w gipsie, że po miesiącu bez efektu nie powinni zakładać kolejnego, tylko zmienić sposób leczenia, a jak nie byli w stanie sobie z tym poradzić, to skierować do innego miejsca. Tosia ma ograniczone odwodzenie w bioderku, pomiędzy panewką a główką jest prawie 2 cm przesunięcia, a mięśnie są przykurczone. Wpisał nam skierowanie na przyjęcie do szpitala do Poznania na cito, ale do 6 tygodni czeka się na termin. Potem Tosia będzie ok. 2 tygodnie na wyciągu, tak jak na początku była, a potem będzie miała usg, jakieś badanie, które sprawdzi, czy pomiędzy główką a panewką nic nie ma, co przeszkadza się naprawić i rtg. A potem gips jak nie będzie przeszkód i wskazań do operacji. Gips dwa razy po 6 tygodni... Jestem załamana, znów chce mi się płakać, jeszcze tyle przed Tosią meczarni. Nie mam pojęcia jak ja ją na tym wyciągu dwa tygodnie utrzymam. A lekarzy z Piekar to bym udusiła. Ale nie zostawimy tego tak. Ten lekarz powiedział, że leczenie było nieprawidłowe, a zakładanie kolejnych gipsów bez badania rtg było nieodpowiednie.

Także tak to nas ostatnio jest...
Dopiero doczytalam. Matko jak Wam współczuję :(
Biedna Tosia. Nie wyobrażam sobie jak ona będzie tam leżała... Ile ona już ma miesięcy ?
Musicie być wytrwali. Ale nie wierzcie we wszystko co mówi lekarz, konsultujcie gdzie się da, z kim się da....
 
Pewnie jest już bardzo ruchliwa.
A na tym wyciągu to musi leżeć cały dzień??
Tak, teraz jak ma ortezę, to wywija nogami ile się da. Jak rozpinam przy przebieraniu, to wkłada prawie stopy do buzi. A potem znowu ją wsadzą w gips i nie będzie mogła ruszać... Tak, na wyciągu leży całe dnie i noce. Ściąga się tylko do karmienia i przewijania.
 
reklama
Tak, teraz jak ma ortezę, to wywija nogami ile się da. Jak rozpinam przy przebieraniu, to wkłada prawie stopy do buzi. A potem znowu ją wsadzą w gips i nie będzie mogła ruszać... Tak, na wyciągu leży całe dnie i noce. Ściąga się tylko do karmienia i przewijania.
Ehhh :(
A nie można od razu zrobić operacji żeby jej tak nie męczyć?
 
Do góry