reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
No właśnie nie, że 2 razy w życiu mi się zdarzyło. Progesteron masz bardzo dobry, czemu za niski na cokolwiek?
To byc moze cos sie dzieje skoro ten PMS tak przylazl wczesnie ;)
Mi ostatnio w ciazy z Frankiem wyszedl test pozytywny 4 dni przed@. Wiec moze w przyszly czwartek/piątek zatestuje... choc ja pesymistka to sie nie ludze. Gin kazala szybko kontrolować, bo zastrzyko musze brac jak najwczesniej
 
No te kropki na wkładce to może być zagnieżdżenie [emoji4] moja gin mi powiedziała jak miałam w 21 dc progesteron ok 12, że to super i na pewno była owulacja. A im dalej w ciążę tym bardziej chyba wzrasta [emoji3]
 
No te kropki na wkładce to może być zagnieżdżenie [emoji4] moja gin mi powiedziała jak miałam w 21 dc progesteron ok 12, że to super i na pewno była owulacja. A im dalej w ciążę tym bardziej chyba wzrasta [emoji3]
No wlasnie a u mnie 19dc 11.94 a 20dc 11.74 wiec ja juz mam wizje ze idzie w dol a nie wzrasta.. alw pocieszylaa mnie tym, ze 12 jest ok ;p tylko , zeby wzrastac chcialo. Jutro jeszcse sprawdze i zobaczymy
 
Ka, teraz doczytałam o tej cytologii [emoji33] wiesz, co to oznacza? Ja nawet nie wiem, jakie grupy na wynikach miałam, bo od gina dostaje zawsze smsa "cytologia ok" ...

Z pachwiną to sobie może coś nadwyrężyłaś?

Oczekująca, to co na internetach piszą i podają normy to jedno, a życie swoje [emoji16] ja wg mądrości internetowych też nie powinnam była być w ciąży [emoji28] tyle że nie z progesteronem tylko tsh :) progesteron zawsze i tak niski miałam. No i parę dni po owulacji miałam 1 brązowa kropeczkę na wkładce :)
 
Ka, teraz doczytałam o tej cytologii [emoji33] wiesz, co to oznacza? Ja nawet nie wiem, jakie grupy na wynikach miałam, bo od gina dostaje zawsze smsa "cytologia ok" ...

Z pachwiną to sobie może coś nadwyrężyłaś?

Oczekująca, to co na internetach piszą i podają normy to jedno, a życie swoje [emoji16] ja wg mądrości internetowych też nie powinnam była być w ciąży [emoji28] tyle że nie z progesteronem tylko tsh :) progesteron zawsze i tak niski miałam. No i parę dni po owulacji miałam 1 brązowa kropeczkę na wkładce :)
Po kazdej owu ta plamka czy w ciazy? Ja mialam niby w 19dc tj wczoraj kilka kropeczek mini mini i tyle brazowe
 
Ka z cytologia lepiej udać się do gin- według mnie. Lepiej w porę jakieś globulki wziąć i mieć spokój niż później długo się męczyć. Mi zawsze wychodzi 2 ale bez niczego.

Dziewczyny trzymam mocno kciuki i jestem podekscytowana czekaniem na wasze dwie kreski [emoji16]!

Paula- bardzo mi przykro, że tyle musicie przejść.. Że mała ma taki okropny start.. Ale liczę że jeszcze trochę i będzie to za wami... Że teraz kiedy trafiliście w inne ręce pomogą Wam a nie zaszkodzą.
 
reklama
A już się cieszyłam, że chociaż w jednym miesiącu nie wydam kasy na lekarza [emoji23]

Szafirek, licz bardziej na Oczekującą, bo ja Was jeszcze trochę przetrzymam z tą ciążą [emoji16]
 
Do góry