reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A jak się czujesz? Ja wciąż jak na okres. Nie pamiętam takiego PMSu w swoim wykonaniu...
Nadal duzo spie... brzuch boli jak na okres. Ale juz sie powoli przyzwyczajam, ze ciagle mnie tak boli. Dziwnie sie czuje, nawet nie potrafię opisac dokladnie co mi jest [emoji14]
Ja w weekend pewnie podjade sobie na bete, bo panikara jestem...
 
To trzymam kciuki [emoji8] ja na nic nie jadę, bo ostatnio jak robię test to zaraz dostaję okres [emoji23] wczoraj poszłam spać o 22...[emoji16]
 
Co za emocje dziewczyny [emoji16]! Trzymam cały czas kciuki- już mnie bolą od tego [emoji39].. Pamiętam jakie emocje były kiedy ja zobaczyłam dwie kreski.. Och [emoji179]
 
reklama
Ja mam plan kupić takie na ramiączkach właśnie, żeby potem wykorzystać. Tylko nigdzie nie umiem takich znaleźć, a allegro się boję bo nie wiem z jakiego to będzie materiału. Ja sobie muszę zawsze "pomacać".
Ja kupowałam koszule w sklepie internetowym, trochę się obawiałam czy rozmiar się będzie zgadzał ale udało się i mogę polecić bo bardzo wygodne i dobre gatunkowo. Sklep 9fashion.
 
Do góry