reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Polecam aplikację Moja Ciąża [emoji16][emoji16][emoji16]

Eh te algorytmy [emoji14]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
c6f4520e73104b5a8f2cfd79c42f22b7.jpg


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Taaaak to też mi poprawialo humor haha

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odzywam się i ja. Jesteśmy z Filipem w szpitalu. W nocy dostał 40 st gorączki, udało się ją na szczęście zbić. Ale po jakimś czasie pojawiły się takie jakby dreszcze. Zadzwoniłam na pogotowie i od razu zabrali nas do szpitala. Lekarz stwierdził zapalenie gardła. Za dnia byliśmy jeszcze prywatnie u lekarza i on zobaczył zapalenie ucha. Przepisal antybiotyk ale jak widać nie pomógł. Czekamy jeszcze na konsultacje laryngologiczna. Na szczęście nie mamy juz gorączki i Filip wrócił do siebie. No ale trochę tu posiedzimy. Jeżeli powtórzą się drgania to czeka nas jeszcze konsultacja neurologiczna. Powiem Wam że jestem załamana, ta niemoc kiedy widzi się cierpienie własnego dziecka jest okropna. Tutaj na oddziale też jest tragedia. Psychika siada. Nie wiem co za licho się nas czepiło, najpierw ja byłam w szpitalu i miałam operację a teraz mój synek. Na szczęście personel jest bardzo pomocny i życzliwy.
 
Kasia, rany, trzymajcie się :( mam nadzieję, że neurologicznie wszystko w porządku będzie [emoji9] wszystkiego dobrego! [emoji9]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odzywam się i ja. Jesteśmy z Filipem w szpitalu. W nocy dostał 40 st gorączki, udało się ją na szczęście zbić. Ale po jakimś czasie pojawiły się takie jakby dreszcze. Zadzwoniłam na pogotowie i od razu zabrali nas do szpitala. Lekarz stwierdził zapalenie gardła. Za dnia byliśmy jeszcze prywatnie u lekarza i on zobaczył zapalenie ucha. Przepisal antybiotyk ale jak widać nie pomógł. Czekamy jeszcze na konsultacje laryngologiczna. Na szczęście nie mamy juz gorączki i Filip wrócił do siebie. No ale trochę tu posiedzimy. Jeżeli powtórzą się drgania to czeka nas jeszcze konsultacja neurologiczna. Powiem Wam że jestem załamana, ta niemoc kiedy widzi się cierpienie własnego dziecka jest okropna. Tutaj na oddziale też jest tragedia. Psychika siada. Nie wiem co za licho się nas czepiło, najpierw ja byłam w szpitalu i miałam operację a teraz mój synek. Na szczęście personel jest bardzo pomocny i życzliwy.
Ojej. Bidulek [emoji46]
oby już te dreszcze nie wróciły. Pobyty w szpitalu są strasznie męczące :/
trzymajcie się dzielnie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasiu strasznie mi przykro!:( Dobrze,że gorączka nie powraca. Oby dreszcze się juz nie pojawiły. Dużo zdrówka dla Filipka i sił dla Mamy :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry