reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Biedny Filipek :* Oby wszystkie badania były dobre. Szpital to nic miłego ale przynajmniej jest pod stałą obserwacją.Szybkiego powrotu do domu :*:*
 
reklama
Dziewczyny odzywam się i ja. Jesteśmy z Filipem w szpitalu. W nocy dostał 40 st gorączki, udało się ją na szczęście zbić. Ale po jakimś czasie pojawiły się takie jakby dreszcze. Zadzwoniłam na pogotowie i od razu zabrali nas do szpitala. Lekarz stwierdził zapalenie gardła. Za dnia byliśmy jeszcze prywatnie u lekarza i on zobaczył zapalenie ucha. Przepisal antybiotyk ale jak widać nie pomógł. Czekamy jeszcze na konsultacje laryngologiczna. Na szczęście nie mamy juz gorączki i Filip wrócił do siebie. No ale trochę tu posiedzimy. Jeżeli powtórzą się drgania to czeka nas jeszcze konsultacja neurologiczna. Powiem Wam że jestem załamana, ta niemoc kiedy widzi się cierpienie własnego dziecka jest okropna. Tutaj na oddziale też jest tragedia. Psychika siada. Nie wiem co za licho się nas czepiło, najpierw ja byłam w szpitalu i miałam operację a teraz mój synek. Na szczęście personel jest bardzo pomocny i życzliwy.

Trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
 
Kochane czy u Was tez problem z zasięgiem w sieci plus? [emoji848]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia, dużo zdrowia dla Was, oby szybko udało się wrócić do domu [emoji8]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
c6f4520e73104b5a8f2cfd79c42f22b7.jpg


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ha ha co to za apka? Może taka zainstaluje z będzie mi humor poprawiać hehe :D Ja sobie ściągnęłam tabelkę z wyliczeniem dla swojego wzrostu i wagi ile mogę przytyć. Tam jest podana na każdy tydzień waga najmniejsza możliwa, średnia i najwyzsza możliwa. Traktuję ją jak wyrocznie i co tydzień sprawdzam. Na razie trzymam się pomiędzy wagą najmniejszą i średnią, ale bliżej najmniejszej. Ogromnie mnie to cieszy :) 22tc waga 88 (+3kg) [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odzywam się i ja. Jesteśmy z Filipem w szpitalu. W nocy dostał 40 st gorączki, udało się ją na szczęście zbić. Ale po jakimś czasie pojawiły się takie jakby dreszcze. Zadzwoniłam na pogotowie i od razu zabrali nas do szpitala. Lekarz stwierdził zapalenie gardła. Za dnia byliśmy jeszcze prywatnie u lekarza i on zobaczył zapalenie ucha. Przepisal antybiotyk ale jak widać nie pomógł. Czekamy jeszcze na konsultacje laryngologiczna. Na szczęście nie mamy juz gorączki i Filip wrócił do siebie. No ale trochę tu posiedzimy. Jeżeli powtórzą się drgania to czeka nas jeszcze konsultacja neurologiczna. Powiem Wam że jestem załamana, ta niemoc kiedy widzi się cierpienie własnego dziecka jest okropna. Tutaj na oddziale też jest tragedia. Psychika siada. Nie wiem co za licho się nas czepiło, najpierw ja byłam w szpitalu i miałam operację a teraz mój synek. Na szczęście personel jest bardzo pomocny i życzliwy.
Zdrówka życzę, pewno jakiś okropny wirus. Teraz są takie zmutowane dziady, że szok. Chyba ze 2 lata temu pedzilismy o 5 rano w niedzielę na pogotowie bo syn budził się w nocy krzyczał, że boli go glowa i wymiotował. Po 3 razie kiedy już wył z bólu głowy, a leki nie pomogly zebraliśmy się do szpitala. Dr google mówił, ze to w najlepszym razie zapalenie opon mózgowych. O innych diagnozach mówić nie będę. Byłam przerażona, zanim dojechaliśmy młody zarzygal całe auto. I okazało sie, że to jakiś wirus paskudny, który objawiał się tak silnym bólem głowy, że aż dzieci wymiotowaly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ha ha co to za apka? Może taka zainstaluje z będzie mi humor poprawiać hehe :D Ja sobie ściągnęłam tabelkę z wyliczeniem dla swojego wzrostu i wagi ile mogę przytyć. Tam jest podana na każdy tydzień waga najmniejsza możliwa, średnia i najwyzsza możliwa. Traktuję ją jak wyrocznie i co tydzień sprawdzam. Na razie trzymam się pomiędzy wagą najmniejszą i średnią, ale bliżej najmniejszej. Ogromnie mnie to cieszy :) 22tc waga 88 (+3kg) [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Brawo za wagę [emoji122][emoji106]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane czy u Was tez problem z zasięgiem w sieci plus? [emoji848]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam plusa i nie zauważyłam problemów z zasięgiem :)
Ha ha co to za apka? Może taka zainstaluje z będzie mi humor poprawiać hehe :D Ja sobie ściągnęłam tabelkę z wyliczeniem dla swojego wzrostu i wagi ile mogę przytyć. Tam jest podana na każdy tydzień waga najmniejsza możliwa, średnia i najwyzsza możliwa. Traktuję ją jak wyrocznie i co tydzień sprawdzam. Na razie trzymam się pomiędzy wagą najmniejszą i średnią, ale bliżej najmniejszej. Ogromnie mnie to cieszy :) 22tc waga 88 (+3kg) [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Apka to: moja ciąża :)
Gratuluję wagi! [emoji106]
Ja mam na razie 0,5 kg, ale to w optymistycznym wariancie (czytaj zmobilizowałam kiszki do kiszkowej pracy, nie zatrzymało mi się 5 litrów wody i nie zjadłam giga śniadania [emoji16]).
Zdrówka życzę, pewno jakiś okropny wirus. Teraz są takie zmutowane dziady, że szok. Chyba ze 2 lata temu pedzilismy o 5 rano w niedzielę na pogotowie bo syn budził się w nocy krzyczał, że boli go glowa i wymiotował. Po 3 razie kiedy już wył z bólu głowy, a leki nie pomogly zebraliśmy się do szpitala. Dr google mówił, ze to w najlepszym razie zapalenie opon mózgowych. O innych diagnozach mówić nie będę. Byłam przerażona, zanim dojechaliśmy młody zarzygal całe auto. I okazało sie, że to jakiś wirus paskudny, który objawiał się tak silnym bólem głowy, że aż dzieci wymiotowaly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rany julek :( masakra :(

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia zdrówka dla Filipka.
U nas też jakiś wirus. Kaszel i gorączka. Właśnie ta gorączka mnie martwi, bo co zbije to wraca.
Ale byłam z Kingą u lekarza, osłuchał, zajrzał do gardła i niby tylko przeziębienie.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Pewnie dla doświadczonych mam to żadna nowina, ale dziś czytałam, że bardzo dobre efekty na kaszel i katar daje nebulizator + sól fizjologiczna :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry