reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

No właśnie! 75 pod biustem miałam lata świetlne temu!!! Teraz mam z Gaia 95G [emoji24]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj przed 18 odeszły wody ale nie mam skurczy. Leżę na porodówce i czekam na rozwój sytuacji..

Poza jedną położna nie spotkałam się z jakimiś nie miłymi komentarzami czy coś. Wszyscy na których trafiłam są pomocni i mili.
W poniedziałek jedynie jak mnie przyjmowali jedna blond anoreksja stwierdziła że muszę się wziąć za siebie bo nie można tyle ważyć.. Ale uśmiechnęłam się i powiedziałam jej że taki jest plan.
Badają mnie co chwile, dostaje też antybiotyki żeby mały był bezpieczny bez wód.
 
Szafirek ale Ty się nacierpisz na tej końcówce :* Trzymam kciuki aby wszystko poszlo dobrze i żebyś dostała skurczy bez oksytocyny! Już niedługo przytulisz Antosia:* Jesteś bardzo dzielna! Trzymaj się [emoji9]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szafirek kciuki za Was [emoji8]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
A my mamy dziś gości. A plan był pospac do 10 hehe
Dom szybko ogarnięty, teraz maluje facjate :D
No i jeszcze muszę podjechać po jakieś słodkości dla dzieci

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Szafirek, trzymamy [emoji110][emoji110][emoji110] z całych sił!

U nas też dziś goście - ciasto upieczone, jeszcze mam gotowe korpusy babeczek i ubiję śmietanę i nałożę borówek.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry