reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A, Mimi, pytałaś o następną wizytę. Mam dopiero 7 marca [emoji4]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Colorado to ponoć przychodzi samo i instynktownie wiadomo co robić .

Mimi no skurcze się już nie zapisują na ktg.. Boli mnie podbrzusze jak na okres mam jakiś dziwny śluz w dużych ilościach, odszedł czop i tyle..
Ja chyba do marca będę tu leżeć :/ rozwarcie "solidne 4 cm" ..

Ka dziękuję nawet dobrze. Chociaż spanie w szpitalu nie należy do przyjemnych i co chwile coś lub ktoś budzi. Ale nie jest źle.
Jak ten cykl?
 
Hej, witam się przy weekendzie ;) Szafirek, dobrze, że się odzywasz, jak nocka?

Mimi, wysypka zeszła?

Miałam tak koszmarny tydzień w pracy, że ciężko było mi się odzywać.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Praktycznie już zeszło. Jeszcze widać ze coś tam było ale już jest ok. Wczoraj już nie brałam tego proszka

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Jak teraz do zerówki, to szkoła też wcześniej? W sensie w wieku 6l? :)

Super, że lubi zerówkę. Zawsze to jedno zmartwienie i rozterka mniej :) wyszaleje się tam i dodatkowo usamodzielni :)





Fakt, że przy pierwszym swoim dziecku to chyba każdy jest zielony mimo wszystko ;) tylko jednym instynkt lepiej się uruchamia, innym gorzej [emoji23]

Mam tyle dobrze, że mąż większość czasu w domu jest, więc jak coś pomoc będzie [emoji6] a też bywam panikara, wtedy jakaś ostoja rozsądku się przydaje [emoji23] Powiem Wam, że wcześniej w głowę się pukałam, że ludzie tak przeżywają każdą kupę dziecka, ale przestałam się dziwić, jak mieliśmy ekstremalnie małe kocięta [emoji23] u weta co chwilę z tego powodu lądowaliśmy [emoji14]

A tak w ogóle to dziś jest Dzień Kota, wszystkim Waszym mruczkom życzę wszystkiego najlepszego! [emoji4]

A tymczasem pędzę robić krem pomidorowy [emoji173]



8une3e3kck8m6mea.png
Zobaczymy. Pani mówiła ze jak widzi potencjał to może przygotować 5latka do 1 klasy. Ale muszę to przemyśleć

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Colorado to ponoć przychodzi samo i instynktownie wiadomo co robić .

Mimi no skurcze się już nie zapisują na ktg.. Boli mnie podbrzusze jak na okres mam jakiś dziwny śluz w dużych ilościach, odszedł czop i tyle..
Ja chyba do marca będę tu leżeć :/ rozwarcie "solidne 4 cm" ..

Ka dziękuję nawet dobrze. Chociaż spanie w szpitalu nie należy do przyjemnych i co chwile coś lub ktoś budzi. Ale nie jest źle.
Jak ten cykl?
Odpoczywaj ile się da :*

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Szafirek, wymęczą Cię w tym szpitalu :( byłam dwa razy po tydzień i faktycznie kiepsko się śpi... Czym się zajmujesz, żeby zabić nudę? [emoji4]

Mimi, fajnie, że początki są bez dramatu :) to chyba dobrze wróży młodemu :D

To wychodzi na to, że te tabletki Cię uczuliły [emoji33]

Też wyczekuję wizyt, jakbym mogła to na usg co tydzień bym chodziła [emoji1]

Za to mąż mnie tylko obserwuje i komentuje wszystkie zmiany w ciele, nic mu kurde nie umknie [emoji14] całe szczęście, że nic negatywnego nie mówi [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi, to super. Jak pierwsze wrażenie dobre to pewnie już mu tak zostanie.

Szafirek, dobrze, że do zniesienia. A jak lekarze i pielęgniarki reagują na temat naszego wątku? Są w porządku?

U nas działamy w miarę możliwości ale według kalendarzyka owulację miałam wczoraj a wróciłam tak zryta z pracy, że nie miałam siły [emoji57] Nie spinam się, cieszę się, że mam motywację, żeby zadbać o siebie, myślę jakby się tu rozwijać zawodowo, a zacznę się martwić jak nic się nie uda do sierpnia [emoji6] Taki mam na razie ambitny plan, a pewnie przyjdzie okres i będzie załamka [emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi, to super. Jak pierwsze wrażenie dobre to pewnie już mu tak zostanie.

Szafirek, dobrze, że do zniesienia. A jak lekarze i pielęgniarki reagują na temat naszego wątku? Są w porządku?

U nas działamy w miarę możliwości ale według kalendarzyka owulację miałam wczoraj a wróciłam tak zryta z pracy, że nie miałam siły [emoji57] Nie spinam się, cieszę się, że mam motywację, żeby zadbać o siebie, myślę jakby się tu rozwijać zawodowo, a zacznę się martwić jak nic się nie uda do sierpnia [emoji6] Taki mam na razie ambitny plan, a pewnie przyjdzie okres i będzie załamka [emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
To dzialajcie dziś. Po owulacji też można zajść [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry