reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Colorado1989 ten robot na takie sztywne ciasta to faktycznie może mieć problem. Ja zbyt często drożdżowego nie robię, to nie wiem. Jak już robię to daje radę, ale słyszę, że tak ciężko chodzi.

Szafirek - trzymam kciuki! [emoji110][emoji4]

Co do rozmiaru biustu. Ja miałam 90G przed ciążą, teraz już biustonosze robią się za małe, więc muszę poszukać czegoś nowego. Strach pomyśleć co będzie potem.

oar8csqv6srs9n1v.png
 
reklama
Uuu nieźle [emoji1] u mnie nie ma póki co potrzeby zmiany rozmiaru, ale bufet ciut urósł i wyglądowo się zmienił, mam nadzieję, że więcej nie urośnie, mimo wszystko, mimo potencjalnej radości męża [emoji23]

Mimi, jeszcze trochę i stwierdzę, że na zakupach potrzebuję linii wsparcia, gdzie jak zadzwonię, ktoś mi wybije z głowy słodkości [emoji23] bo na męża nie mam co liczyć, zawsze jest "jak masz smaka, to sobie weź" [emoji23] a sklepy oczywiście są tak skonstruowane, że trzeba przejść przez regały ze słodkim, zanim dojdzie się do potrzebnych rzeczy :/

Ka, w pełni rozumiem potrzebę intymności i prywatności [emoji6]

8une3e3kck8m6mea.png
Mój też tak ma [emoji6] na coś mi przyjdzie smak to słyszę "sobie kup", a teraz w ciąży to nawet sam przywozi [emoji16] ostatnio mogłabym ciągle jeść lody

oar8csqv6srs9n1v.png
 
Szafirek, trzymam kciuki z całych sił :)

Co do stanika to noszę 95D także dramatu nie mam z rozmiarem, ale cosik czuję że muszę zakupić sobie tak ze dwa większe, od razu do karmienia też żeby dobre był (staniki), bo potem cyc zmaleje i będą za duże.
 
Szafirek, co do miłego i profesjonalnego zachowania, to przynajmniej te niemiłe osoby są w mniejszości :) osobiście pogodziłam się z tym, że lekarze coś tam muszą nosem pokręcić, kwestia tylko taka, z jaką kulturą to robią :)

Mam nadzieję, że wasze męki się skrócą i wszystko będzie dobrze [emoji9] niedługo nam tu wrzucisz zdjęcie zawiniętego robaczka [emoji4]

Z wagą i jedzeniem sama teraz trochę świruję, nie chcę cukrem maluszkowi zaszkodzić. Nie chcę wpaść w cukrzycę ciążową. Wiem, że da się to ogarnąć, ale chce uniknąć wszelkich komplikacji wynikających z wagi. Jest to naiwne podejście, ale tylko to trzyma mnie to jeszcze zdala od batonów, lodów, gofrów itp [emoji4]

Mimo, że normalnie sobie zdjęć nie robię, to dziś zrobiłam sobie jedno, żeby mieć potem ewentualnie motywację, że te 95kg wcale takie złe nie były [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Colorado1989 ten robot na takie sztywne ciasta to faktycznie może mieć problem. Ja zbyt często drożdżowego nie robię, to nie wiem. Jak już robię to daje radę, ale słyszę, że tak ciężko chodzi.

Szafirek - trzymam kciuki! [emoji110][emoji4]

Co do rozmiaru biustu. Ja miałam 90G przed ciążą, teraz już biustonosze robią się za małe, więc muszę poszukać czegoś nowego. Strach pomyśleć co będzie potem.

oar8csqv6srs9n1v.png
Właśnie upatrzyłam już sobie inną wersję, jest też o mocy 900W i 1000W, ale ten 1000W już za drogi w mojej opinii, a ten 900W powinien dać radę.

Jeszcze wczoraj mi się blender ręczny zepsuł [emoji14] niebiosa sprzyjają podjęciu decyzji o zakupie sprzętu [emoji23][emoji23][emoji23]w następnym tygodniu już sobie chyba zamówimy. Chwalmy allegro za raty 0% [emoji1][emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Colorado, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zakupy [emoji16]

Szafirek, co u Was nowego?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, dlugo sie nie odzywałam ale w wolnej chwili zamiast forum wskoczyl kurs angielskiego i tak niezbyt jest czas na nadrobienie.

Szafirek, trzymamy kciuki! Matulu, niedawno dopiero zaszlas a juz rodzisz :O

U nas super, Ziemek rosnie jak szalony. 4,5 miesiaca ma, jest suoer dzieckiem chcoiaz ostatnio cos wieczorami marudzi- zwalam na zęby bo na cos trzeba zwalic. Ja sie wzielam za siebie i juz 7kg poszlo w niepamięć dzieki diecie i cwiczeniom ;) Planujemy sie starac o kolejnego potomka tak kolo września i chcialabym schudnac ile tylko sie da zeby juz druga ciaze przechodzic w normalnej wadze ;)
U nas rowniez kuchenne rewolucje za sprawa slow cookera nastapily. Cudowne urzadzenie! Wszystko smaczne, zdrowe, bez tluszczu i wymagajace minimalnwgo nakladu pracy. Polecam z calego serca!

Chodzimy z malym na basen dla niemowląt i baaardzo Mu sie podoba! Szkoda tylko, ze to takie drogie... Za rozszerzanie diety jeszcze sie nie biore bo mamy jeszcze czas na to ;)
Pozdrawiam Was wszystkie kobietki!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antoś jest już z nami! Urodził się 18.02.2018 o godzinie 20.29.. Po 26 godzinach próby urodzenia naturalnie, wywoływaniu zrobiono mi CC.. Małemu zanikało tętno więc biegli ze mną na salę operacyjną. Na szczęście Antek cały i zdrowy 52cm i 3110gram szczęścia. Jest cudowny
 
Do góry