reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A ja juz od tygodnia na cZczo miałam w granicy 80-90 zwiększył mi dawkę insuliny o 1 i dzisiaj rano miałam 101;(

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ogarniam tego.... :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kurcze strach się bać tej cukrzycy. Ja w sobotę idę zrobić krzywą cukrową.. O ile nie zwymiotuję- bo codziennie rano cokolwiek trafi do żołądka wylatuje z niego w 5 sekund..

Paula również czekam na dobre wieści :)
 
Hej Dziewczyny, ja z majowek 2017. Tak sobie Was czytam i postanowilam napisac. Ja w ciazy przytylam 22 kg. Obecnie nie wiem ile kg na plusie, ale ponad 3 miesiace po porodzie zostalo mi juz tylko 3 cm do zgubienia w pasie i powrot do spodni sprzed ciazy stanie sie rzeczywistoscia. Takze nie przejmujcie sie waga. Pojawi sie Malusz3k to wszystko wroci do normy.
 
Hej Dziewczyny, ja z majowek 2017. Tak sobie Was czytam i postanowilam napisac. Ja w ciazy przytylam 22 kg. Obecnie nie wiem ile kg na plusie, ale ponad 3 miesiace po porodzie zostalo mi juz tylko 3 cm do zgubienia w pasie i powrot do spodni sprzed ciazy stanie sie rzeczywistoscia. Takze nie przejmujcie sie waga. Pojawi sie Malusz3k to wszystko wroci do normy.
Hej. Fajnie! Gratuluję powrotu do formy :)
Ja z synem przytylam 26kg z czego przez 4lata zbubilam jedynie ok 13kg

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Cześć Dziewczyny. Chciałam się przywitać i przyłączyć :) . Mam na imię Milena, mieszkam w Warszawie, mam 33 lata. Podczytuje Was już od lipca, bo tak pojawiła się myśl, że pora na 1 dziecko, lata lecą, ale i obawa, bo waga duża . No i okazało się, że w sumie natura pomogła, wakacje były owocne ;) i jestem w 6tc. Już na wstępie mam do Was pytanie/prośbę - możecie polecić jakiegoś fajnego lekarza w mazowieckim, który na spokojnie podejdzie do ciąży z wagą 3 cyfrowa? Mimi z tego, co pamiętam to Ty jesteś z mazowieckiego?
 
Cześć Karo, gratulacje :) jesteś już po USG?

Ja jeszcze nie byłam w ciąży, ale lekarze przy szpitalu św. Zofii wydają mi się ok. Byłam u dr Lech-Matuszny i na jesieni i mówiłam, że planuję to nie powiedziała, że zabrania :) tylko kazała przyjść już w ciąży, powiedziała jakie brać suplementy itp. No ale nie wiem jak się zachowa jak ta ciąża już się pojawi :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karo witamy i gratulacje:)
U nas dziś Michaś ma już 12tygodni :) Coraz mnie w dzień śpi w nocy potrafi już 5-6godzin bez jedzenia wytrzymać :)
Moja waga dalej spada kolejne 2kg mniej czyli już 24 kg.Z każdym dniem bliżej dwucyfrowej wagi:) Milutkiego popołudnia :)
 
Do góry