reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Czesc Karo. Ja do wawy mam ok 50-60km
Ale któraś dziewczyna pisała o fajnym lekarzu w babka Medica w Wawie.
Z jaka waga startujesz?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dziewczyny mamy katar. Nie wiem co mam myśleć i robić. We wtorek było szczepienie i nie wiem czy Filip nie złapał czegoś w przychodni. W sumie to chyba są początki kataru. Trochę furczy w nosie i aspiratorem wyciągam taką wodnista wydzieline. Z nosa nic nie cieknie. Robiłam inhalacje i jest lepiej. Mąż jeszcze kupił maść majerankowa, mam nadzieję ze katar się nie rozwinie.
 
1505417522-aaaaaa.jpeg
1505417525-aaaaaa.jpeg


Hej dziewczyny :) Dzisiaj jak bylam w izbach pielegniarek i poloznych to dostalam taka ulotke. Moze ktoras chcialaby skorzystac, ja sie zalogowalam i faktycznie za darmo, dosc ciekawie... Jak sie komus nudzi to polecam :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to z ciekawości sobie obejrzę :)

Paula, jak po wizycie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba dobrze. Jest pęcherzyk 10.23 mm, w odpowiednim miejscu. Z om wychodzi 5t3d, z usg 5t5d. Oprócz tego mam wielką torbiel na jajniku , ale podobno nie będzie groźna. W sumie mam mieszane uczucia, ale z tego co gin mówił, wszystko jest tak, jak powinno.

Napisane na TRT-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry