reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

A Filipów teraz mało się rodzi bynajmniej u nas. Mamy gazetę regionalną, która co tydzień na ostatniej stronie drukuje zdjęcia dzieci, które urodziły się w danym tygodniu (oprócz zdjęcia jest tam imię dziecka, data urodzenia, imiona rodziców, nazwisko, a jak rodzić chce to też jest na zdjęciu). Dziennikarz przychodzi do szpitala i strzela foty noworodkom, oczywiście tym, których rodzice się zgadzają. My kupiliśmy 10 numerów tej gazety ze zdjęciem Filipa i rozdalismy dziadkom, pradziadkom, chrzestnym i sobie zostawiliśmy :)
 
reklama
Ja kiedyś byłam w takiej gazecie jak miałam 6lat . Robili wywiady z dziećmi z okolicy z mojego rocznika [emoji16]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Nam się z imion najbardziej podobaly: Amadeusz, Julian, Juliusz, Olaf, Filip, Karol, Aleksander, Cyprian, Cezary, Kordian, Ignacy a stanęło koncowo na Ziemowicie. :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas gdyby był chłopiec byłby Franek po moim dziadku.
U nas jest tak śmiesznie bo ja mam siostrę a mój partner ma dwóch braci. I albo jedno albo drudzy cieszyliby się bardziej. Mój tato się śmieje że on nie będzie perlnowartosciowym dziadkiem tylko mężem babci

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś u diabetologa i przerazil mnie ze w trakcie porodu muszę mieć cukier mniejszy niż 100... Chociaż jak będę na cZczo do cesarki to raczej będzie możliwe. Ale nie przytylam od ostatniej środy.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry