reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Jej Jk to ja miałam całkiem inaczej mówione. Dzien przed kazała mi zmniejszyc dość sporo insuline na noc bo mówiła, ze i tak po porodzie spadnie i zebym w niedocukrzenie nie wpadła.
 
reklama
Ja wczoraj byłam na konsultacji u innego lekarza bo moja była na urlopie. Mi ostatnio moja mowila ze normalnie mam brać insulinę dopóki nie zacznie sie akcja. Ale wtedy nie było mowy o cesarce. Za tydzień mam jeszcze wizytę już u swojej doktor to wszystko dokładnie wypytam.
W ogóle zamykają we Wrocławiu duża porodowke i trochę sie boję jak to będzie...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) dla nas wybór imienia to jeszcze baaaardzo odległy temat i pewnie nie będzie łatwo :D zdecydowanie łatwiej poszłoby przy chłopcu (mam nadzieję, że tak sie trafi :D) dzisiaj mam pierwsza wizytę i oby wszystko było dobrze
 
Jk i to tłumaczyła mniej wiecej tak, że jak dasz normalnie insulinę to dziecko będzie mieć też nizszy cukier w brzuchu, a jak sie urodzi to jego organizm sam mu dołoży insuliny i może mieć niedocukrzenie. Chyba dobrze to zapamietałam , ale dopytaj jeszcze. Miałam cc. Pewnie przy naturalnych to inaczej jest bo dłużej trwają.
 
Ojejku ze też tak musi być z tymi cukrzycami :/ ja dziś naczczo mialam 92 więc granica. ...
Polknelam tylko leki i na miasto.... kupilam synowi ciastka i zjadłam z 5.... to moje śniadanie :/ teraz siedzę u fryzjera

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Jk i to tłumaczyła mniej wiecej tak, że jak dasz normalnie insulinę to dziecko będzie mieć też nizszy cukier w brzuchu, a jak sie urodzi to jego organizm sam mu dołoży insuliny i może mieć niedocukrzenie. Chyba dobrze to zapamietałam , ale dopytaj jeszcze. Miałam cc. Pewnie przy naturalnych to inaczej jest bo dłużej trwają.
No ja teraz to na 100% Będę mieć cesarke więc dopytam w przyszla srode. Jakoś moja lekarka bardziej przystępnie mówi niż ten facet u którego byłam wczoraj

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ojejku ze też tak musi być z tymi cukrzycami :/ ja dziś naczczo mialam 92 więc granica. ...
Polknelam tylko leki i na miasto.... kupilam synowi ciastka i zjadłam z 5.... to moje śniadanie :/ teraz siedzę u fryzjera

hchy43r8h8l5x99d.png
A ja juz od tygodnia na cZczo miałam w granicy 80-90 zwiększył mi dawkę insuliny o 1 i dzisiaj rano miałam 101;(

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry