reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Zeby podobno własnie w drugim trymestrze najlepiej. U mnie po ciazy masakra, w ciazy nie chodzilam a teraz nie mam kiedy. Tylko czekam az coś zacznie boleć.

Kasia Lila siedzi kiepsko ale za to raczkuje:)
 
reklama
Kattaya nie bajeruj mi tutaj;). Skoro Ty jesteś zielona to co ja mam powiedzieć - nieopierzony kurczak:-) :).

Gratulacje dla Lili. To musi być wspaniały widok raczkujacego brzdąca. A od kiedy raczkuje? Wow ja już też chce raczkujacego Filipa:)
Jaram się, hihihi:)
 
Madagos racja [emoji23]

U nas po pogodnym weekendzie nadszedł deszczowy poniedziałek.
Synek się skarży ze czuje że chce mu się siku A nie może zrobić. Albo jak się wysika podciagnie spodnie i znów ma parcie na mocz i wtedy polecą ze 2 kropelki.... niewiem czy to jakieś podziebienie
Na wszelki wypadek zaczęłam podawać mu furagin

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Nie mogłabym jeść i by spadło parę kg [emoji28]
ja liczyłam na wymioty w tej ciąży ale się nie doczekalam

hchy43r8h8l5x99d.png
Ja prawie w ogóle nie wymiotowalam. Może w sumie z 5 razy...

Wczoraj teściowa mi powiedziała że chyba niebawem będzie poród.. . Ja już czuje sie tak źle... ledwo co wychodzę na 2 piętro wszystko mnie boli;( i do tego mam takiego pietra jak dziecko że mnie wyjdzie...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry