reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Szafirek, kup sobie w aptece cukierki imbirowe do ssania. Ja mam taką naturę, że często mnie mdli i bardzo mi one pomagają :)

Mimi, pilnuj cukrów, już niedługo :)

JK, kciuki za wizytę jutro [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja wczoraj zaliczyłam dentystę, bo miałam małą dziurkę. Więcej ubytków nie ma, więc w razie ciąży jest ok :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam 1.5 roku temu to mówiła ze będę miała 2 syna hehe. W ciąży chyba nie można wrozyc [emoji2]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi sprawdź w kalendarzu chińskim [emoji14]

U mnie wróciły kiepskie dni, na szczęście wymiotuję 1-2 razy dziennie. Ale cały dzień mi nie dobrze i mało co jem. Przyznam, że momentami mam dość.

Ja wizytę mam dopiero 21 września i mam nadzieję dowiedzieć się kto tam w moim brzuszku siedzi :) bo kusi mnie już robić wyprawkowe zakupy :)
Ja bym chciała sobie tak powymiotowac [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Szafirek, kup sobie w aptece cukierki imbirowe do ssania. Ja mam taką naturę, że często mnie mdli i bardzo mi one pomagają :)

Mimi, pilnuj cukrów, już niedługo :)

JK, kciuki za wizytę jutro [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja wczoraj zaliczyłam dentystę, bo miałam małą dziurkę. Więcej ubytków nie ma, więc w razie ciąży jest ok :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Muszę się ogarnąć. Dziś już nie jem nic słodkiego. I mam nadzieję ze tak zostanie do porodu.
Chociaż później też muszę się ogarnąć bo marzę by schudnąć.... chociaż do wagi 80-85kg

U mnie z zębami masakra.... mam trochę popsutych ale to dopiero po ciąży się zajmę. Teraz jakoś mi się nie widzi jeszcze po dentystach chodzić choć wiem ze powinnam

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Muszę się ogarnąć. Dziś już nie jem nic słodkiego. I mam nadzieję ze tak zostanie do porodu.
Chociaż później też muszę się ogarnąć bo marzę by schudnąć.... chociaż do wagi 80-85kg

U mnie z zębami masakra.... mam trochę popsutych ale to dopiero po ciąży się zajmę. Teraz jakoś mi się nie widzi jeszcze po dentystach chodzić choć wiem ze powinnam

hchy43r8h8l5x99d.png


Ja z zębami też mam masakrę i właśnie miałam w planach się nimi zająć :D tak jak pisałam w dniu pierwszej wizyty dowiedziałam się, że jestem w ciąży :D i w sumie dalej mam zamiar naprawić swoje zęby przed porodem, a teraz nawet kanałowe leczenie mogę zrobić za darmo i będę miała spokój, bo próchnica jest przenoszona w ciąży na dziecko i nie będę się martwiła, że coś mu zaszkodzi ;)
 
Ja z zębami też mam masakrę i właśnie miałam w planach się nimi zająć :D tak jak pisałam w dniu pierwszej wizyty dowiedziałam się, że jestem w ciąży :D i w sumie dalej mam zamiar naprawić swoje zęby przed porodem, a teraz nawet kanałowe leczenie mogę zrobić za darmo i będę miała spokój, bo próchnica jest przenoszona w ciąży na dziecko i nie będę się martwiła, że coś mu zaszkodzi ;)
Ale nie wiem czy znieczulenia są dobre w ciąży

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kattaya toż Ty doświadczona mama jesteś, sypnij czasem jakimiś poradami;) A Lila (piękne imię) już siedzi? Pytam bo się zastanawiam kiedy Filip usiadzie sam na dupsku;)
 
Znieczulenia są w ciąży bezpieczne, tylko trzeba powiedzieć dentyście, żeby podał właściwą substancję we właściwej dawce. Tak że śmiało do dentysty, dziewczyny :) macie też darmowe 2 zdejmowania kamienia w trakcie całej ciąży.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mi wczoraj dentystka powiedziała, żeby przyjść między 4 a 6 miesiącem bo jest najbezpieczniej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry