reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kasia oby.... bo juz się nastawilam [emoji1]

U mnie 1 ciąża zero jakichkolwiek dolegliwości do 7 miesiąca. Pozniej zgaga, nadcisnienie, krwotoki z nosa i opuchlizna nóg. Ale mysle ze to moglo byc od tego ze duzo przytylam.

Teraz bez wymiotow ale wlasnie takie mdłości mialam. Odrzucilo mnie na poczatku od miesa i wedliny, draznily mnie zapachy. Cukrzyca ciazowa i tsh w górę i poki co tyle. Oby nic więcej nie doszło

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
U mnie wizyta za tydzień we wtorek ale chyba nie liczę ze mi powie coś nowego...
Jak się wkurze to pójdę do innego na usg hehe

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi sprawdź w kalendarzu chińskim :p

U mnie wróciły kiepskie dni, na szczęście wymiotuję 1-2 razy dziennie. Ale cały dzień mi nie dobrze i mało co jem. Przyznam, że momentami mam dość.

Ja wizytę mam dopiero 21 września i mam nadzieję dowiedzieć się kto tam w moim brzuszku siedzi :) bo kusi mnie już robić wyprawkowe zakupy :)
 
reklama
Na mdłości dobry jest imbir. Albo do herbaty albo plasterek zjeść.
Ja jutro na wizycie podpytam żeby potwierdziła jeszcze raz płeć żeby nie było niespodzianki

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry