reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kasiu, tak, jeśli kiedyś uda mi się zaciążyć, to pierwszy wnusio/wnusia [emoji4]

Póki co teściowa chyba patrzy na nas jak na wariatów, którzy nie chcą mieć dzieci, a idą w koty [emoji23] nie dzielimy się z rodzicami problemami staraniowymi [emoji4]

No to faktycznie też nie masz wymarzonych teściów. Z moją teściową jest ten problem, że na siłę chce uszczęśliwiać wszystkich, wbrew ich woli, i w sposób i rzeczami, które im nie odpowiadają. Dziękuję za ten rodzaj przymusowej troski [emoji23] a najgorsze jest jeszcze to, że nigdy, absolutnie nigdy nie widzi swoich błędów. To zawsze wszyscy inni są winni [emoji19]teścia mam za to spoko, nienarzucający się i dający oddychać [emoji4]

Najgorzej jest, jak facet jest w rozkroku między mamusią a żoną. No ale tego na szczęście nie muszę przerabiać [emoji4]

Kattaya, dobrze mu powiedziałaś [emoji173] co z tego, że duże jesteśmy, kwestia gustu! [emoji4]

Dziewczyny, mam pytanie do tych, co się clostilbegytem i zastrzykiem na pęknięcie wspomagały. Dzwoniłam umówić się na monitoring do gina, chciałam na następną środę, wtedy miałabym 10dc. Gin jednak postanowił jechać na jakieś szkolenie i go nie ma w następną środę, więc termin mam na jeszcze następną środę, czyli będę mieć 17dc. Czy brała któraś z was może tak późno zastrzyk na pęknięcie?? Ostatnio miałam w 15 dc, dwa dni to może być duża różnica? Nie chcę cyklu stracić znowu [emoji17]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Najwyżej sproboj bez zastrzyku. Sam clostilbegyt
Ja tak brałam

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Jestem taka wściekła. Chyba moje hormony szaleją.
Pojechałam zrobić test Pappa.. A może zacznę od tego, że mieszkam w małej wsi gdzie laboratorium brak, a ja mam problem z jazdą samochodem w ciąży bo mi nie dobrze. Pojechałam więc do "diagnostyki" kawał drogi, objazdami bo wszystko pozamykane i oczywiście odesłali mnie z kwitkiem.. Bo u nich się czeka 7 dni roboczych a że miałam USG wczoraj to według nich za długo.. Więc pojechałam na drugi koniec miasta do innego labo, gdzie resztkami sił się doczłapałam, powiedziałam co i jak zapłaciłam UWAGA- 300zł! Usiadłam grzecznie i czekałam na swoją kolej. Dopiero kiedy wyszłam dotarło do mnie, że coś poszło nie tak, bo to badanie kosztuje 200zł.. Okazało się, że wzięłam usługę z interpretacją wyników (mam to za darmo u gin od USG) i już nie można tego cofnąć.. Wiem, że to tylko 100zł, ale wyszłam taka rozwścieczona, że nie mogę się do teraz uspokoić. Złapali mnie jak dziecko.. A ja ostatnio nie myślę, więc dałam się naciągnąć. Wrrrrrrr..
Jeszcze przyszły wyniki posiewu moczu i mam Klebsiella pneumoniae (pałeczka zapalenia płuc). Nie wiem jakim cudem, skąd, dlaczego. Ale jestem już zmęczona. Naprawdę zmęczona.. Wciąż coś.
Przepraszam. Musiałam się wyżalić.

Też bym się zdenerwowala ale tak jak mówisz to tylko pieniądz. Trudno.... [emoji11]
zjedz kawałek czekolady i będzie lepiej [emoji4]
A może źle pobralas próbkę moczu? Może powtórz badanie bo szkoda leczyć coś czego może nie masz

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi u nas mała ma swoje dni albo jest bardziej ruchliwa albo mniej. Czasami czuje jak sie pręży a czasami szaleje w brzuchu. Ogólnie rusza się jak leżę albo siedzę a jak stoję to nie bardzo...

Ja tam wolę postać w kolejce niż mam słuchac. Ostatnio u diabetologa sie nasluchalam ze pewnie bez kolejki idę. A inni czekali na wizytę 1.5 msc a ja tydzień.

Ja swoje pierwsze ktg miałam.robione w szpitalu w 27 tygodniu. Teraz na wizycie lekarka przełożyła do brzucha tylko to czym słyszy soe tętno.

Ja mam teściowa prawie ze na miejscu. Tyle tylko ze mieszkamy po dwóch stronach miasta. Jako że moj jeszcze słabo chodzi wczoraj ze mna pojechała na zakupy i usłyszałam komplement hehe "teraz widać że będzie dziewczynka bo się brzydka zrobilam". Ale ogólnie mamy bardzo dobry kontakt i jest w porządku. Bardziej irytuje mnie jej facet...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi to komplement dostałaś [emoji2]

A ogólnie jak się czujesz?
Nacieszylas się już mężczyzną w domciu? [emoji5]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hihi to komplement dostałaś [emoji2]

A ogólnie jak się czujesz?
Nacieszylas się już mężczyzną w domciu? [emoji5]

hchy43r8h8l5x99d.png
Mi jest już coraz ciezej. Strasznie męczą mnie takie codzienne zajęcia.. .
A mój mężczyzna ma problemy z chłodzeniem bo od podanych lekow spuchly mu stopy. Ale jest na l4 cały czas więc myślę że.do porodu mu to zejdzie i będzie Oki.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj opuchlizna jest bolesna :/
Pamiętam z 1 ciąży. Obym teraz nie miała....
Ja to pół dnia leżę [emoji2]

hchy43r8h8l5x99d.png
Mi na szczęście aż tak nogi nie puchna.. ja dzisiaj byłam w.rossmanie po resztę rzeczy do torby. I byliśmy chwilę u babci teraz odgrzalam obiad i jestem.mega zmęczona.

Mimi a.znasz jakieś sposoby na opuchlizne? Bo.smaruje mu mascia lioton 1000 i niby zmniejsza się Ale bardzo wolno



Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry