reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Mi na szczęście aż tak nogi nie puchna.. ja dzisiaj byłam w.rossmanie po resztę rzeczy do torby. I byliśmy chwilę u babci teraz odgrzalam obiad i jestem.mega zmęczona.

Mimi a.znasz jakieś sposoby na opuchlizne? Bo.smaruje mu mascia lioton 1000 i niby zmniejsza się Ale bardzo wolno



Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
W ciąży to mi nic nie pomagało
Ale tak mowia ze może pomoc moczenie stóp w wodzie z solą, picie dużej ilości pokrzywy i herbatki pietruszkowej

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Jk jak mi puchły nogi to brałam diosminę 1000mg i super pomagało. Ale nie wiem czy on może.

Szafirek nie dostałaś skierowania na nfz? Ja te wszystkie badania miałam za darmo.
 
Mimi rano będzie jeździł autobusem no chyba ,że będzie deszcz to będę musiała go zawieść tak jak dziś i małego nie będę miała z kim zostawić .I żeby odebrać syna ze szkoły też będę musiała jeździć z małym.
Co do tesciowych to możecie mi kondolencje składać ,bo mieszkam z moją pod jednym dachem :p Już w ciąży powiedziała, że mi nie będzie przy dziecku pomagać i co jej trzeba przyznać słowa dotrzymała :p Ostatnio Michaś miał kolke ponad godzinę na rękach i ciągle wrzask to jak skończył przyszła z pytaniem co on tak płakał jak powiedziałam mogłaś przyjść sprawdzić to mi odpowiedziała że nie chciałam Ci przeszkadzać.Mialam ochotę ją udusić !
Szafirek ja miałam przy genetycznych test Pappa za darmo a też prowadziłam ciążę prywatnie.Tylko jeśli bym zrobiłam w innym laboratorium niż dostałam skierowanie to bym musiała zapłacić 300zł.
Niewiem jaka dziś u Was pogoda ale u nas leje i chyba przez to Michaś taki rozdrażniony ani spać ani jeść i ciągle na rękach.Ja też dziś cierpliwością nie grzeszę a do tego bym tylko jadła i to same słodycze!!
 
A to pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Moje koleżanki płaciły osobno za USG i osobno robiły test Pappa, za który również płaciły. Nawet te które prowadziły ciążę na NFZ. Więc sama nie wiem..


Dziewczyny używa/ używała któraś z Was poduszki do spania dla ciężarnych w kształcie litery C lub U?
Chciałam zakupić, ale wymiarów i rodzai jest tyle, że szok.. Nie wiem na co zwrócić uwagę.
 
Hej, dzisiaj na teście pokazały się dwie kreski, więc prawdopodobnie do Was dołączę. Jeszcze czekam z wizytą u lekarza. Mam na imię Paulina, jestem ze Śląska i zdecydowanie wpisuję się w temat tego wątku.
 
Pauliną witaj i gratulacje :)
Szafirek ja miałam skierowanie na genetyczne bo miałam podwyższone tsh i dwa genetyczne usg miałam darmowe i na test Pappa dostałam skierowanie od tego co mi genetyczne robił i też darmowy No chyba że w inny labo bym zrobiła.
Co do poduszki ja mam w kształcie U i nie oddała bym za żadne pieniądze.Do tej pory jej używam do karmienia a po cc była niezastąpiona.
Mimi niestety ma tu dożywotnie mieszkanie u nas ,więc jeszcze wiele lat mnie z nią czeka....
 
Szafirek ja mam taka poduszke :) Jestem z niej bardzo zadowolona, to na co warto zwrocic uwage to czy ma sciagana poszewke bo sie brudzi niestety dosc szybko + na grubosc. Ja mam cienka i musze ja na komcach skladac na pół. Ale wygodne to jest, warto :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj Paula :)

A jak duże są? Jakie mają wymiary? Bo są takie 55cm/140cm a są takie, które mają 70cm/115. Ja jestem niska (160) i tak sobie myślę, że długość lepiej mniejsza, ale szerokość? Jestem zielona :D
 
Do góry