reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Agunia to jak Ty będziesz odprowadzala syna do szkoły? Musisz małego zabierać ze sobą?

Colorado ja kiedyś byłam inna, ale wraz z dodatkowymi kilogramami odeszła pewność siebie.... najlepiej ukrylabym sie pod ziemie.... :) hihi

Dziewczyny w ciąży ponad 30tc jak odczuwalyscie ruchy?
Moje maleństwo jest mniej aktywne i słabo teraz kopie i oczywiscie się martwię

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Wiecie,ostatnio miałam taka sytuacje. Stałam w kolejce, spieszyłam się, facet chciał się na bezczelnego wcisnać, móię mu że tu nie stał, a on na to, idź kobieto pierwsza, moze schudniesz, na cały głos. Mega durny tekst, kompletnie nie do sytuacji, ale obrazuje stosunek spoleczenstwa do osób z nadwaga.
 
Mimi ja z każdym tygodniem coraz mniej czułam ruchy. Lekarz mówił że tak może być, bo dziecko ma mniej miejsca i teraz bardziej się rozpycha. Także spokojnie nie denerwuj się. Mój Filip uaktywnial się jak słyszał cisnieniomierz.

Kattaya przykro mi. Wiem jak się czułaś. Po takim komentarzu poczucie własnej wartości spada drastycznie poniżej zera. I nawet nie wiadomo jak się obronić czy odgryźć.

Oo właśnie w telewizorni mówili że księżna kate jest w ciąży. A o nas to nikt nie wspomina w mediach ;)

Agunia powodzenia w ogarnianiu dzieci. Czy już pisałam że podziwiam multimamy?:)
 
Kattaya no bez jaj! [emoji34]
Trzeba było mu odpowiedzieć, że Ty schudnąć zawsze możesz, a dla niego na przestanie bycie chamem i gburem to za późno.

Albo że nie musi swoich problemów z potencją odreagowywać, wystarczy pójść do lekarza [emoji48]

No rozszarpałabym...

Krytyka wobec grubszych osób to mam przerobioną, ale krytyka wobec mam wszelkiego rodzaju to temat, który wszędzie mi się ostatnio przebija... I że jest pierdyliard rzeczy, dzięki którym można zostać uznaną za złą matkę ... Wiem, że samopoczucie od hormonów zależy, ale jakby zostały mi na podobnym poziomie jak teraz, to chyba sobie samych wrogów narobię, bo nie będę się cackać...
Zresztą, na co mi w otoczeniu osoby z takim podejściem??

Teściowej, jak naciskała za każdym razem na wnusia, to powiedziałam, że sobię tego nie życzę i poczuła się urażona na chwilę, ale nawet podziałało. Teraz bezpośrednio mi tyłka nie zawraca, co nie przeszkadza jej okazjonalnie moją mamę dręczyć z tym tematem... [emoji34]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze wczoraj miałam taką sytuację na poczcie:

Na poczcie jest dobre 15 osób.
Od okienka odchodzi kobitka, z wózkiem i może 2 letnim dzieckiem za rączkę. Drzwi wejściowe na pocztę są wąskie, podwójne i ciężkie i jeszcze jest schodek przy nich. Nikt z tych 15 osób, zwłaszcza ci będący bliżej tych drzwi, nie pokwapił się po prostu pomóc jej wyjść bez uprawiania akrobacji.
Jak to zobaczyłam to od razu poleciałam jej otworzyć te głupie drzwi [emoji48]

Nie wiem, czy ludzie tak strasznie dbają o swoje miejsce w kolejce, czy po prostu są ignorantami?!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado tez bym chciała żeby moja teściowa choć na chwilę poczuła się na mnie obrazona. Ale ona nic, no jak grochem o ścianę. Traktuje Filipa jak lalkę do zabawy. Dobrze że nasze spotkania wypadają średnio co dwa miesiące, mam czas żeby odpocząć
 
Colorado ja odpysknełam, ale wiesz, ze i tak sie wszyscy na mnie gapili.

Teściowa mam 150km od siebie, tak, ze tego... dwa-trzy razy w roku i to my tam jedziemy.

Mimi nie zamartwiaj sie tymi ruchami, ale bądź czujna i nie zwalaj wszystkich niepokojów na to, ze dziecko mniej się rusza bo poród. Nie wiem czy pamietasz moją sytuację, jak jechałam rodzić...
Nie pamietam jakie masz układy z położną, ale należa Ci się wziyty domowe, mozesz zadzwonić i poprosić żeby przyjechała posłuchać tetna, zawsze też na ktg mozna iść. Ja wychodzę z założenia,z e lepiej 10 razy bez potrzeby niz raz za mało. niech sobie myslą, ze histeryczka, trudno...
 
Wiecie,ostatnio miałam taka sytuacje. Stałam w kolejce, spieszyłam się, facet chciał się na bezczelnego wcisnać, móię mu że tu nie stał, a on na to, idź kobieto pierwsza, moze schudniesz, na cały głos. Mega durny tekst, kompletnie nie do sytuacji, ale obrazuje stosunek spoleczenstwa do osób z nadwaga.
A Ty co na to????
Ja to bym go wyzwala. Co za palant

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A jeszcze wczoraj miałam taką sytuację na poczcie:

Na poczcie jest dobre 15 osób.
Od okienka odchodzi kobitka, z wózkiem i może 2 letnim dzieckiem za rączkę. Drzwi wejściowe na pocztę są wąskie, podwójne i ciężkie i jeszcze jest schodek przy nich. Nikt z tych 15 osób, zwłaszcza ci będący bliżej tych drzwi, nie pokwapił się po prostu pomóc jej wyjść bez uprawiania akrobacji.
Jak to zobaczyłam to od razu poleciałam jej otworzyć te głupie drzwi [emoji48]

Nie wiem, czy ludzie tak strasznie dbają o swoje miejsce w kolejce, czy po prostu są ignorantami?!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ludzie teraz są coraz gorsi. Taka jest prawda. Znieczulica wszechobecna.

Stoisz z wielkim brzuchem to popatrza na Ciebie i tyle. Nikt nie przepusci w kolejce. A nie pomysla ze nie raz ledwo stoisz ale musiałaś przyjść kupić np chleb bo nie ma nikogo w domu kto mógłby to zrobić

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Colorado ja odpysknełam, ale wiesz, ze i tak sie wszyscy na mnie gapili.

Teściowa mam 150km od siebie, tak, ze tego... dwa-trzy razy w roku i to my tam jedziemy.

Mimi nie zamartwiaj sie tymi ruchami, ale bądź czujna i nie zwalaj wszystkich niepokojów na to, ze dziecko mniej się rusza bo poród. Nie wiem czy pamietasz moją sytuację, jak jechałam rodzić...
Nie pamietam jakie masz układy z położną, ale należa Ci się wziyty domowe, mozesz zadzwonić i poprosić żeby przyjechała posłuchać tetna, zawsze też na ktg mozna iść. Ja wychodzę z założenia,z e lepiej 10 razy bez potrzeby niz raz za mało. niech sobie myslą, ze histeryczka, trudno...
Muszę się obserwować. Maluszek się rusza ale są to delikatne ruchy. Czasem tylko mocniej kopnie. Często czuję właśnie takie rozpychanie.

A od którego tc chodzi się na ktg?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry