reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witam dziewczynki :-) mało mnie ostatnio ale brat z rodzinka zjechał a ze dwa razy do roku sie widzimy to nadrabiamy teraz:-D:-D
A tak na marginesie to tez sie przed chwilka zmiezyłam w pempku 126 cm:szok::szok::-p:-D .....
 
reklama
Sliczne te wasze dzieciaczki :-)te malenkie i ten przystojniak wiekszy :-D:-D Ja juz sie doczekac nie moge kiedy malenka zobacze po tej stronie brzucha .....jescze troche:tak:
 
On mi po prostu przestal wchodzic w buciki do wozka - nosi angielska 2 czyli europejskie 18 - musialam kupic jakies butki i wpadly mi te. Na gieldzie.:zawstydzona/y:Uzywki, ale jak niesmigane, wiec... I dopiero w domu sie polapalam ze to firmowki.:baffled:
 
Oj dawno do was nie zaglądała, ale albo czasu nie miałam albo komp w rozsypce.

Dziewczyny macie super dzieciaczki, słodziaki.


kłaczek to twój kawaler ma sporą nóżkę, mój 18/19 nosił na roczek. Teraz zaczął nosić 22.

nadalka obrazek wymiata :-D


Widzę, że pomiary brzuszków robicie, ja z pierwszej ciąży to nie pamiętam ile miałam, a w drugiej zakończyłam z obwodem około 110cm, bo te moje brzuszki ciążowe, to nie były zbytnio okazałe.
 
reklama
Wampi, ale Karol ma parametry ciut lepsze niz przecietny polroczniak - wazyl na 6 miechow 10.4kg i mial 75cm wzrostu. Kopytka mu wystartowaly nie tak dawno, wczesniej mial az smiesznie malusie w stosunku do reszty cialka. Mysle ze to ma zwiazek z faktem ze staje...
December, a w czym problem?:-D
 
Do góry