reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
december - śliczniutki synuś - gratulacje :-)

co do włosów (koloru) - ja mam myszate i mąż też - obydwoje w dzieciństwie mięliśmy mocny blond aż białe prawie.
Fabian jak się urodził miał gęste, długie (do ucha a z tyłu do połowy szyi) kruczo czarne włosy a teraz blondyn, że hoho. Tym bardziej w wakacje od słońca mu jaśnieją.

Ciocia chyba zbliża się z odwiedzinami bo podbrzusze zaczyna dawać znaki.
 
Zrobiłam sobie od rana spacerek do Lidla, no dobra, pojechałam autem - jeszcze się mieszczę:D Kupiłam ładowarkę na akumulatorki i 4 R20. Co prawda 4 mi nie starczą, ale później dokupię resztę.

Niestety po wyprowadzce 50 km dalej od domu nie będę miała internetu, ale będę miała dostęp do facebooka przez komórkę - to mam darmowe od Orange:D W miare wolnego czasu prześlę Wam na PW moje dane na fejsie, żebyśmy były w kontakcie:D (gniazdku;p) Chyba, że któraś nie ma to niech pisze od razu:D

Od rana zjedzony również ekler...:D

Dzewelajna, a zamknij drzwi przed ciotką;p
 
O, rany! Ale minka! Jaka wyrazista! Slodziuchny malec...
December, niech je. Ile Ci zjada na raz? Moze po prostu potrzebuje, moze bedzie szybko rosl... Karol tak jadl niesamowicie i okazalo sie ze bardzo szybko przybiera i rosnie - potrzebowal.

Kurcze, jestem 1kg do przodu...
 
wredna ciotka wejdzie oknem :-)
trzeba było kupić więcej akumulatorków R20 bo później może ciężko będzie ci dostać.
Ja jak kupowałam sobie akumulatorki AA to nie widywałam akumulatorków R20 ....a może poprostu nie zwracałam na nie uwagi.
A poza tym cena w Lidlu jest przystępna.
Ja niedawno za AA 2 szt. tylko takie mega mocne 4200 mAh płaciłam jakoś 25 zł.
 
No właśnie Ainhoa ja też chce fb ;D zaraz Cię namierzymy ;D hyhy:-D
jejkuu ale mamy piękną pogodę, nic tylko się plażować albo "jeziorować" :-D choć w naszym stanie to takie raczej nie wskazane jest, kuźwaaa jak ja się nudzę ;| wszyscy moi znajomi albo w pracy albo się urlopują, a jaaa??? ;O wrr, odbije sobie za rok ;D hehe
 
no i wlazła właśnie ...... wredna ciotka

niedość że zabarykadowałam drzwi, pozamykałam okna a ona wiecie co ...tak zwyczajnie jak gdyby nigdy nic wlazła kominem i do tego wszystkiego jeszcze jej musiałam biały dywan rozłożyć ....ehhhh.....:-p
 
reklama
dzewelajna tulam Cie mocno, nastepnym razem bedzie inaczej :)
Ainhoa ja tez chce fejsa a co! :)

ja nie wiem, tak ciezko jak dzis to mi chyba jeszcze nie bylo. i nie wiem czy to dlatego ze ciaza coraz wieksza, czy dlatego ze mi sie woda zatrzymala [podpuchly mi palce u rak] czy dlatego ze przytylam jednak? macie pomysly? ;)

a moge zapytac jaki macie obwod w pepku? tzn jak sie mierzycie no ;). ja wczoraj mialam 121cm to gdzies kolo wieloryba nie?

ide pobuszowac na allegro, moze cos dla Malego zamowie ;).
buziaki!
 
Do góry