reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

ja mam 126 cm w pępku i pasie, po prostu miara szła mi w górę, ale jakby szła po biodrach to nie wiem czy by mi starczyło miary:D

Kupiłam tylko 4 akumulatorki, bo nie miałam więcej kasy:( Ogólnie dokupiłabym jeszcze 4xAAA,4xAA i 4xR20 i poszłoby na to skromne 60 zł:D

Wysłałam Wam wiadomości z linkiem do fejsa, ale nie wszystkim z tego wątku, na pewno madzi dawno nie było, a nie cofałam się aż tak do tyłu z postami.

Dlaczego jest tak gorąco?! Dowiedziałam się, że w tym szpitalu co chce rodzić wszystko dają dla dzidziolki, łącznie z kocykiem i rożkiem, ale wolę wziąć swoje rzeczy. Czy ja będe miała siły robić małej zdjęcia w szpitalu??
 
reklama
Pewnie ze tak! No, podczas porodu to raczej nie gwarantuje (;-)), ale juz na poloznictwie na pewno. Bylam w szpitalu tylko noc i przedpoludnie, a pyknelam kilka fotek malemu i malemu z tatusiem... Nie bralam ekstra sprzetu - po prostu telefonem.
 
A to moze byc trudne... Jak sie zaprzesz to moze i bedziesz o tym pamietac, jak wspomne moj ostatni porod to pewnie mialabym i sile fotnac, ale kto by mi kazal za aparatem sie rozgladac? W tym momencie to co najsilniej odczuwalam, to uczucie niewyslowionej ulgi ze juz, ze zdrowe, ze jest ok.
 
Witajcie Dziewczyny, czytam Was cały czas, ale nie odzywam się bo mam okropny zapierdziel w pracy.
Dziś byłam u lekarza i Okruszek ma 3 cm i serducho bije 176/min :)))
Ma ręcę i nóżki i jest słodki. Zdjęcia nie mam niestety, ale już za 3 tygodnie wizyta z przeziernością karku.
December piękny Synuś.
 
dzewelajna tulam Cie mocno, nastepnym razem bedzie inaczej :)
Ainhoa ja tez chce fejsa a co! :)

ja nie wiem, tak ciezko jak dzis to mi chyba jeszcze nie bylo. i nie wiem czy to dlatego ze ciaza coraz wieksza, czy dlatego ze mi sie woda zatrzymala [podpuchly mi palce u rak] czy dlatego ze przytylam jednak? macie pomysly? ;)

a moge zapytac jaki macie obwod w pepku? tzn jak sie mierzycie no ;). ja wczoraj mialam 121cm to gdzies kolo wieloryba nie?

ide pobuszowac na allegro, moze cos dla Malego zamowie ;).
buziaki!
ja do porodu miałam ok 130cm


reszta też może powysyłać mi linki na fb.. czekam!!;)
 
reklama
a dlaczego mi nie wysłałaś ? ;p
Bo robiłam wczoraj synchronizacje kontaktów z kontaktami w telefonie i ukazało mi się zdjęcie Igi to stwierdziłam, że mam Cię już w znajomych, a okazuje się, że nie, więc nie czaje po co mi się fb pytał o synchronizacje skoro nic z kontaktów w telefonie nie przeszło do kontaktów w fb;/

564138_10151962289690227_1230851305_n.jpg Musiałam to tu wstawić, bo nie mogę przestać się śmiać:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry