reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja to syna nosiłam w takim właśnie a potem był montowany do samochodu jak była potrzeba ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Jk na kolację zjadłam dwie kromki zazwyczaj z wędliną albo z pomidorem a około 1wnocy jak wstawałam do łazienki to zjadałam czekoladę ;)A próbowałam wszystkiego co możliwe i jedynie czekolada działała :D
To prawda Zuza że żal takiego maluszka aż coś się robi jak tak przeraźliwie płacze.Oby szybko przeszło .
 
Chyba tak muszę spróbować robić... jak na razie zwiększyła mi na noc do 11 i przed śniadaniem do 6. Bo po 9biedzie i kolacji jest ok

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde, co z parampampam?

Przyznam sie, ze ja juz cukrow nie mierze. Jem normalnie i boje sie zajrzec w glukometr.

6 doba po cc a u mnie -9kg na wadze. :) zaczynalam z waga 92kg, skonczylam z 95kg a teraz mam 86. Jupiii. Mam nadzieje, ze kp sciagnie ze mnie jeszcze pare kilo.

Boli ktoras brzuch w pologu? Mnie zoladek napieprza i nie wiem czy przy kp cokolwiek moge wziac?

Cholercia, mam meza na medal. Ma teraz urlop i jest mega, mega pomocny. Praktycznie on przewija, w nocy jesli mam odciagniety pokarm to wstaje i karmi, robi zakupy, rozwiesza pranie, sprzata.. po prostu ANIOŁ.

Macie baby bluesa? Ja mam momenty kiedy sie totalnie rozsypuje, zaluje, ze zaszlam w ciaze i sobie tak "pokomplikowalam" zycie.. za chwile emocje puszczaja i tule małą. Chyba hormony szaleja.
 
Ależ Wam zazdroszczę tego, że tak mało tyjecie w ciąży albo w ogóle :)

Mi się zaraz kończy @ i uwaga, uwaga, zaczynamy robić dzidziusia :)

Nie łudzę się, że szybko się uda, ale lepiej starać się bezskutecznie i w tym czasie dbać o siebie niż odkładać bez końca. Daję sobie rok na luzie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry