reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ależ Wam zazdroszczę tego, że tak mało tyjecie w ciąży albo w ogóle :)

Mi się zaraz kończy @ i uwaga, uwaga, zaczynamy robić dzidziusia :)

Nie łudzę się, że szybko się uda, ale lepiej starać się bezskutecznie i w tym czasie dbać o siebie niż odkładać bez końca. Daję sobie rok na luzie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki żeby szybko się udało. Ja zaszłam w pierwszym cyklu starań więc wszystko jest możliwe [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Kurde, co z parampampam?

Przyznam sie, ze ja juz cukrow nie mierze. Jem normalnie i boje sie zajrzec w glukometr.

6 doba po cc a u mnie -9kg na wadze. :) zaczynalam z waga 92kg, skonczylam z 95kg a teraz mam 86. Jupiii. Mam nadzieje, ze kp sciagnie ze mnie jeszcze pare kilo.

Boli ktoras brzuch w pologu? Mnie zoladek napieprza i nie wiem czy przy kp cokolwiek moge wziac?

Cholercia, mam meza na medal. Ma teraz urlop i jest mega, mega pomocny. Praktycznie on przewija, w nocy jesli mam odciagniety pokarm to wstaje i karmi, robi zakupy, rozwiesza pranie, sprzata.. po prostu ANIOŁ.

Macie baby bluesa? Ja mam momenty kiedy sie totalnie rozsypuje, zaluje, ze zaszlam w ciaze i sobie tak "pokomplikowalam" zycie.. za chwile emocje puszczaja i tule małą. Chyba hormony szaleja.
Paulina gratulacje:* Ja jeszcze nie weszłam na wagę po porodzie,boję się rozczarowania...I ja też nie badam już cukru:p A jak malutka?Śpi ładnie?Napisz coś więcej:) Ja baby bluesa nia mam,ale ryczę z wyczerpania w nocy...
 
Jo kupiłam takie, to jest Ergobaby, podobno dobre, na aukcji nie ma metek.
Link do: ERGONOMICZNE NOSIDEŁKO NOSIDŁO BAWEŁNA 3-30M. 20KG

Teraz nosidła są polecane dla dzieci ok. półrocznych, siedzących, wczesniej tylko chusty. I ważne, zeby to nie było wisiadło, materiał ma sięgać od zgięcia do zgiecia kolanek, a pupka "wpadać" tak, żeby była niżej niz kolanka. To się nazywa nosidła ergonomiczne. Poczytaj trochę w sieci. najbardziej polecane to Tula, ale drogie.

Dziękuję bardzo. Ciekawie wygląda. Poszperam jeszcze na necie póki mam czas w szpitalu. Mam w telefonie otwarte pełno zakładek z wyszukanymi rzeczami do kupienia typu zabawki dla Młodego, nowy aparat foto, luneta i mikroskop dla córki :). Jak wrócę do domu nie będzie tyle wolnego czasu.
 
Zuza wyczerpanie.. to bedzie nasze drugie imie.
Kalinka wierci i prezy sie przez sen co ja rozbudza, wtedy wali takie kupy, ze az zatyka :D Ale raczej problemu jako takiego, ze nie chce spac to nie mamy. Duzo je, zadziwia mnie bo nie nadazam produkowac i czasem mam stresa ze mi nie starczy pokarmu, wtedy ratuje sie mm.

Mimi czekamy na wiadomosci. :)

Ka.2606 kciuki zacisniete!
 
Dziękuję bardzo. Ciekawie wygląda. Poszperam jeszcze na necie póki mam czas w szpitalu. Mam w telefonie otwarte pełno zakładek z wyszukanymi rzeczami do kupienia typu zabawki dla Młodego, nowy aparat foto, luneta i mikroskop dla córki :). Jak wrócę do domu nie będzie tyle wolnego czasu.
Kochana a wiesz już kiedy wychodzisz?
 
Zuza wyczerpanie.. to bedzie nasze drugie imie.
Kalinka wierci i prezy sie przez sen co ja rozbudza, wtedy wali takie kupy, ze az zatyka :D Ale raczej problemu jako takiego, ze nie chce spac to nie mamy. Duzo je, zadziwia mnie bo nie nadazam produkowac i czasem mam stresa ze mi nie starczy pokarmu, wtedy ratuje sie mm.

Mimi czekamy na wiadomosci. :)

Ka.2606 kciuki zacisniete!
Paulina mój od 4dni robi sobie przerwe w spaniu od 19 do po 2.w nocy...Jest nieodkładalny...Tylko go położymy to się budzi a przytulony do nas to śpi to się rozgląda...Dziś w południe daliśmy Kubie laptopa i jak Domiś zasnął to my z mężem też na prawie 2h;)
 
reklama
Czyli chwilę prawdy nadchodzi :);)
PINK czy BLUE
Nie ma chwili prawdy...
Ja się chyba zamorduje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Widać było wszystko.... wszystko oprócz dupska [emoji23][emoji23][emoji23]

Myślę ze dzidzia będzie duża. Widać było duże poliki, długie nogi i duże stopy ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry