reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Nie wiem od czego to zalezne, ja od poczatku ciazy nic jeszcze nie przytylam, waga stoi i nawet sie zastanawiam kiedy pojdzie w gore.

Mam zdanie jak Asia, tez uwazam ze tluszczyk amortyzuje wszystko maluchowi i ma wiecej miejsca niz w szczuplych brzuszkach.
 
Nie wiem od czego to zalezne, ja od poczatku ciazy nic jeszcze nie przytylam, waga stoi i nawet sie zastanawiam kiedy pojdzie w gore.

Mam zdanie jak Asia, tez uwazam ze tluszczyk amortyzuje wszystko maluchowi i ma wiecej miejsca niz w szczuplych brzuszkach.
Nie stosujesz czasem diety cukrzycowej? Przy tej diecie bardzo często jest tak, że kobiety mało przybierają na wadze a czasem nawet całą ciąże nie przytyją ani grama

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, jeszcze nie mam stwierdzonej cukrzycy. Jem i slodkie i popcorn choc wszystko w mniejszych ilosciach niz przed ciaza bo faktycznie ten apetyt lekko mniejszy niz zwykle.
 
Potwierdzam to z dietą cukrzycową. W moim pierwszym poście tutaj pisałam, że waga mi spada. Teraz jestem na końcówce (37tc) i jak do tej pory nic nie przybrałam - a dzidzia ładnie przybiera i rośnie :)
A co do dodatkowego tłuszczyku, to niestety nie wpływa na wielkość miejsca dla maluszka :( Wszystko zależy od wielkości macicy, która na szczęście rośnie razem z dzieckiem i nie trzeba się obawiać o jego komfort (chociaż pod koniec robi mu się ciasno:))
 
Potwierdzam to z dietą cukrzycową. W moim pierwszym poście tutaj pisałam, że waga mi spada. Teraz jestem na końcówce (37tc) i jak do tej pory nic nie przybrałam - a dzidzia ładnie przybiera i rośnie :)
A co do dodatkowego tłuszczyku, to niestety nie wpływa na wielkość miejsca dla maluszka :( Wszystko zależy od wielkości macicy, która na szczęście rośnie razem z dzieckiem i nie trzeba się obawiać o jego komfort (chociaż pod koniec robi mu się ciasno:))
Ale fajnie..... A powiedz masz jakąś rozpiske z zasadami tej dietki? Liczysz dodatkowo kalorie?
 
reklama
Do góry