reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Ja mam pracę biurową w księgowości . Ale dużo stresu i ciągle siedzenie.... w poprzedniej ciąży pracowałam do 5 miesiąca
 
Moim zdaniem bez sensu jest pracowac jak wiecej Ci zaplaca za siedzenie w domu niz chodzenie do pracy. Ja sobie nie wyobrazam nawet w pierwszym trymestrze zrywac sie rano do pracy jak mi sie caly czas spac chcialo.
Umowilas sie juz na wizyte?
 
Ja tez na zwolnieniu, dostaje dobre pieniadze. Bardziej przeraza mnie macierzynski, jak to jest ile procentowo sie dostaje, 80% czy mniej?
 
Moim zdaniem bez sensu jest pracowac jak wiecej Ci zaplaca za siedzenie w domu niz chodzenie do pracy. Ja sobie nie wyobrazam nawet w pierwszym trymestrze zrywac sie rano do pracy jak mi sie caly czas spac chcialo.
Umowilas sie juz na wizyte?
Idę w następną sobotę, bo w tą robimy imprezke urodzinowa Syna :)
 
reklama
Do góry