reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

reklama
dodam jeszcze ze potem,juz w podstawowce,ogromna radosc sprawialo mi przekluwanie sobie nosa,uszu,pepka.Samodzielnie oczywiscie;-) Teraz zostalo mi po tym 4 dziury w jednym i 3 w drugim uchu (oczywiscie nic tam nie nosze!). Poza tym uwielbiam zastrzyki i takie tam.Myslicie ze powinnam sie leczyc???:-D:-D:-D
 
dodam jeszcze ze potem,juz w podstawowce,ogromna radosc sprawialo mi przekluwanie sobie nosa,uszu,pepka.Samodzielnie oczywiscie;-) Teraz zostalo mi po tym 4 dziury w jednym i 3 w drugim uchu (oczywiscie nic tam nie nosze!). Poza tym uwielbiam zastrzyki i takie tam.Myslicie ze powinnam sie leczyc???:-D:-D:-D

Bluebell- no normalnie oplułam ze śmiechu monitor.
Jeśli chodzi o pytanie czy powinnaś się leczyć powiem tak że już za późno, nic Ci już nie pomoże, hi hi, dziury i tak już zostaną.
Niezła modelka z Ciebie
.
 
dodam jeszcze ze potem,juz w podstawowce,ogromna radosc sprawialo mi przekluwanie sobie nosa,uszu,pepka.Samodzielnie oczywiscie;-) Teraz zostalo mi po tym 4 dziury w jednym i 3 w drugim uchu (oczywiscie nic tam nie nosze!). Poza tym uwielbiam zastrzyki i takie tam.Myslicie ze powinnam sie leczyc???:-D:-D:-D

Niezła jesteś:-D
 
bluebell - jesteś niemożliwa!!! ja nieznoszę bólu, kiedyś chciałąm sobie sama wydepilować nogi plastrami z woskiem, przykleiłam pierwszy i tak bolało jak chciałam go odkleić, że czekałam aż ojciec z pracy wróci żeby mi go zerwał
 
dodam jeszcze ze potem,juz w podstawowce,ogromna radosc sprawialo mi przekluwanie sobie nosa,uszu,pepka.Samodzielnie oczywiscie;-) Teraz zostalo mi po tym 4 dziury w jednym i 3 w drugim uchu (oczywiscie nic tam nie nosze!). Poza tym uwielbiam zastrzyki i takie tam.Myslicie ze powinnam sie leczyc???:-D:-D:-D

kolczyki i takie tam przez to tez przeszlam swojego czasu mialam 10 w jednym i 6 w drugim uchu, pepek nos juz wyjelam zsutka tez nadal mam kilka dziwnych typu jezyk:-D:szok:
 
za to moja mala wysypaly potowki i nie chca zlesc. ma ich sporo od cycka na calej brodzie. jakie macie sposoby na to


Klucha- ja smarowałam małą Penatenem miejscowo i przeszły jej te potówki, często też przemywam buzię wodą lub tymi chusteczkami nawilżonymi bezzapachowymi:biggrin2: Teraz Hania ma ładna cerę:tak:
 
hehe ja też nie lubię zastrzyków za to ze spokojem oddawałam krew.
Wniosek - im większa igła tym mniej się jej obawiam :happy:
 
reklama
Klucha- ja smarowałam małą Penatenem miejscowo i przeszły jej te potówki, często też przemywam buzię wodą lub tymi chusteczkami nawilżonymi bezzapachowymi:biggrin2: Teraz Hania ma ładna cerę:tak:

penatenu tu nie ma ale husteczki sprobuje, dam jeszcze sobie dwa dni i jak nie bedzie poprawy to ide do lekarza moze on cos da na nie

co do oddawania krwi to tez jestem honorowy dawca
 
Do góry