reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

wyciągnełam mała z auta, wsadziłam do wózka i baaaaaardzo wolnym krokiem poszłam w kierunku lekarza, a męża wysłałam do najbliższego sklepu po paczke pieluszek z dopiskiem PILNE.
niestety nie zdążył, przyszedł jak juz lekarz ją zbadał, ale nic nie komentował :D cicho mam nadzieje ze może nie poczuł...
 
reklama
tez tak raz mialam na tej kontroli po 6 tyg koles otwieral pieluszke aby sprawdzic bioderka i ona wlasnie wtedy zaczela srac. tylko sie na mnie spojrzal i powiedzial to ja moze pania poprosze o wyczyszczenie tylka i wtedy dopiero sprawdze
 
Witam,
dziewczyny mam takie male pytanie. Czy Wasze dzieciątka przesypiają cale noce? Tzn budza sie na jedzenie w nocy, czy moze od "kolacji" przesypiaja az do "sniadanka"?
 
Witam,
dziewczyny mam takie male pytanie. Czy Wasze dzieciątka przesypiają cale noce? Tzn budza sie na jedzenie w nocy, czy moze od "kolacji" przesypiaja az do "sniadanka"?
Marzenie! Moja śpi pierwsze spanie po kąpieli i kolacji najdłuzej, bo 3-5 godzin, potem średnio co 2 godziny się budzi, a im blizej świtu, tym częściej chce być przy cycu, wcale niekoniecznie z powodu wielkiego głodu :sorry2:
I o ile w nocy p karmieniu spokojnie da się odstawić z powrotem do łóżeczka, to nad ranem porażka - natychmiast się budzi. Więc... najczęściej kończy się tym, że od około 3-4 ... śpimy we trójkę :zawstydzona/y::sorry2: Jakieś rady?

mylene moja przesypia bez przerwy 11 godz.

dzisiaj moje dziecie dostało po raz pierwszy w łapke hipolitka ;D
ależ sie cieszyła, aż jej sie łapki z radości trzęsły
Gratuluję spania!
A co to hipolitek? :confused::zawstydzona/y:
Jak coś do jedzenia, to my od wczoraj wcinamy chrupki kukurydziane ku wielkiej uciesze mojego skarbka :tak:
 
reklama
famme a co to hipolitek?
gratuluje spania, a jak ty to robisz, ze mala Ci tyle spi?

diabliczka83 no i my juz jemy chrupki kukurydziane, ale wiecej z tym zabawy, mycia i sprzatania, niz to warte:))
 
Do góry