reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

reklama
Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale chyba tutaj będzie ok.

Wstyd się przyznać ale do tej pory mały jadł same słoiczki, wszystko prawie przetestowane, nic mu nie dolega wiec teraz ja biorę se za gotowanie. W zwiazku z tym chcę kupic blender. Możecie coś polecić?
Nie wiem czy lepiej taki wielki z dzbankiem tego typu SUPER BLENDER SMOOTHIE KENWOOD SB256 (796840471) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego..
Czy lepszy taki do ręki np. HIT!!! BLENDER BRAUN MR 4000RHC. (794086086) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
:confused:
 
ja mam ten drugi i się sprawdza. tylko jakbyś chciała ubijać dołączoną do niego trzepaczką ciasto, to nie polecam, bo te druciki są dość kruche.
 
Ja mam i jeden i drugi.Ten stojący zajmuje dużo miejsca,do kitu się z niego jedzienie wyciąga...a ile później zmywania:szok::szok::szok:.Do ręki jest bardziej poręczny, możesz zrobić nawet niewielkie ilość jedzenia,ja go zaprzęgnęłam do robienia wszelkiej maści musów,past a rozdyźdane pomidory z solą morską,pieprzem i chili:tak::tak::tak:...pycha,no i mało zmywania.
 
ja mam ten drugi tez i się sprawdza ok mam już go 4 lata bo przy marlence kupiłam. do szuflady chowam i nie zajmuje miejsca:-)
 
Wstyd się przyznać ale do tej pory mały jadł same słoiczki, wszystko prawie przetestowane, nic mu nie dolega wiec teraz ja biorę se za gotowanie. W zwiazku z tym chcę kupic blender. Możecie coś polecić? :confused:

Agado - super ze sie zapytałas, bo i ja musze kupic. Tak sie nad braunem zastanawialam, ale sa rozne typy. Nie mam pojecia na co jeszcze zwracac uwage. Moc? Ostrza??

Mleko to już 2, bo ma skończone 6 miesięcy. Ale jakiej firmy to już decyzja należy do ciebie.
Ja podaje Nestle Nan2. Ale ja wszystko Nestle podaje. Bo Bobovita uczulała.

Mój mały nie chciał w ogóle pić mleka z butli. Więc ja mu podaje wszystko łyżeczką.
Dokładnie to samo przechodze - tylko łyżeczka

Dziewczyny nie wiem czy to tutaj z takim pytaniem, ale zdesperowana jestem...
i co ja mam teraz poczac, w ogole jakim mlekiem go karmic? jestem zielona w tym temacie...

Marys dobrze radzi - powinno byc to mleko kolejne czyli z etykieta 2. Ale najlepiej jak wybierzesz mało alergizujace czyli oznaczone HA. Firma dowolna, na porodowce chwalili NAN. Ja kupilam Julci na czas mojego pobytu w szpitalu Enfamil bez laktozy. Bardzo dobre mleko ale dostepne wylacznie w aptekach. Cenowo wszystkie mleka sa zblizone - z wyjatkiem tych na recepte dla alergikow (np Nutramigen, albo sojowe).

Mam za to inny klopot - chyba mamy uczulenie na marchewkę :-:)szok: Od wczoraj podwoiły sie ilości czerwonych plamek z krostkami. Wtedy Jula dostała 1/2 słoiczka zupki marchewkowej gerbera - - ale nie skojarzylam, dzisiaj drugie pol i ewidentnie przy kapieli widac było wiecej tych palmek. A ja non stop pije marchewkowe soczki. Jak to możliwe :surprised:??? Dotąd nie miala takich objawów poza nieszczesnym przypadkiem z orzechami nerkowca, którymi raz się objadłam :zawstydzona/y:.
Jabłucho wprowadzam już 3 tydzien wiec ono raczej nie uczula. Do tego wraz z zupką podaje od dwóch dni kaszke ryzową Nestle. Czy ona moze uczulac / bo juz sama nie wiem co to .....:-( No i nie ma na razie kupki. Przedtem po owocach 2 dziennie bywały.
 
Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale chyba tutaj będzie ok.

Wstyd się przyznać ale do tej pory mały jadł same słoiczki, wszystko prawie przetestowane, nic mu nie dolega wiec teraz ja biorę se za gotowanie. W zwiazku z tym chcę kupic blender. Możecie coś polecić?
Nie wiem czy lepiej taki wielki z dzbankiem tego typu SUPER BLENDER SMOOTHIE KENWOOD SB256 (796840471) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego..
Czy lepszy taki do ręki np. HIT!!! BLENDER BRAUN MR 4000RHC. (794086086) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
:confused:
Bym wybrała drugi.
Ja mam i jeden i drugi.Ten stojący zajmuje dużo miejsca,do kitu się z niego jedzienie wyciąga...a ile później zmywania:szok::szok::szok:.Do ręki jest bardziej poręczny, możesz zrobić nawet niewielkie ilość jedzenia
Dokładnie.
Ja mam takie Robot Blender BRAUN MR-6550 MFP Duża Moc 600 Watt (793475929) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. dostałam kiedyś w prezencie. I tak naprawdę używam tylko tej końcówki do miksowania.
 
reklama
Do góry